Міліція Білорусі шукає підозрюваних у публікації особистих даних силовиків, заявила прессекретарка МВС республіки Ольга Чемоданова.
Про це Чемоданова розповіла Sputnikby.
За її словами, у МВС є технології, які дозволяють знайти винних.
"Сили, засоби і технології, якими володіють органи внутрішніх справ, дозволяють встановити і притягнути до відповідальності переважну більшість винних у витоку особистих даних в інтернет", - заявила представник МВС.
Зазначимо, опозиційний телеграм-канал Nexta Live, який висвітлює події в Білорусі, опублікував дані 1003 співробітників МВС. За даними авторів, вони брали участь у затриманні протестувальників.
У повідомленні каналу йдеться, що отримати інформацію про співробітників МВС вдалося завдяки хакерам, так званим кіберпартизанам. Автори повідомили, що продовжать публікувати дані, якщо затримання не припиняться.
У документі є імена силовиків, їх дні народження, місця служби і звання. Але незрозуміло, наскільки це правдива інформація.
Протести в Білорусі - про що йшлося раніше:
- У суботу, 19 вересня, у Мінську пройшов жіночий марш, кілька сотень учасниць затримали силовики.
- 18 вересня Рада ООН з прав людини ухвалила важливу резолюцію щодо Білорусі. Резолюція була запропонована Німеччиною від імені Євросоюзу.
- 9 серпня в Білорусі пройшли президентські вибори. Після оголошення попередніх результатів тисячі жителів Білорусі вийшли на акції протесту, відбулися криваві зіткнення з силовиками.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред