У Путіна пояснили ситуацію з "підтримкою" уряду Пашиняна

26 лютого 2021, 18:10
129
Росія виступає за врегулювання кризи у Вірменії в рамках правових норм, сказав Дмитро Пєсков.
Путина
У Кремлі сказали, що Путін не заявляв про підтримку уряду Пашиняна / Reuters

Російський президент Володимир Путін досить чітко висловився про ситуацію, пов'язану з врегулюванням політичної кризи у Вірменії. Формулювання містило всю повноту інформації, сказав прессекретар глави РФ Дмитро Пєсков, повідомляє РИА Новости.

За його словами, позиція Кремля полягає в тому, що конфліктна ситуація у Вірменії повинна бути вирішена в рамках закону. Це чітко зазначено у заяві.

"Якщо ви уважно дивилися той текст, який було опубліковано нами, то напевно ви мали можливість прочитати там фразу, що президент Росії висловився там за врегулювання проблеми в рамках закону. Це дуже важливо. Досить повне було дане нами формулювання, яке вельми інформативне", - підкреслив Пєсков.

Нагадаємо, у четвер, 25 лютого, за мотивами загострення політичної кризи у Вірменії відбулися телефонні перемовини прем'єрміністра Вірменії Нікола Пашиняна і президента РФ Володимира Путіна. За підсумками дискусії у Кремлі заявили, що Путін закликав вирішити проблему в рамках закону.

Однак вірменська преса звернула увагу на різні формулювання двох сторін за підсумками розмови. У Пашиняна заявили, що "президент Путін висловив підтримку законній владі Вірменії...", тоді як у опублікованій заяві Кремля таких слів не було.читайте такожМомент упущено: чому переворот у Вірменії знову ризикує звестися нанівець

Спроба військового перевороту у Вірменії

  • У Вірменії 25 лютого сталося нове загострення політичної кризи. Генштаб Збройних сил виступив за відставку уряду Нікола Пашиняна після того, як було звільнено заступника начальника Генштабу Тирана Хачатряна. Прем'єр назвав вимогу армії спробою військового перевороту і закликав своїх прихильників вийти на вулиці.
  • Люди вийшли на мітинги, в яких брали участь прихильники і противники чинної влади. Акції супроводжувалися сутичками протиборчих сторін.
  • Протести у Вірменії періодично проходять з листопада минулого року. Підписання Азербайджаном, Вірменією і Росією 9 листопада заяви про завершення конфлікту у Нагірному Карабасі було сприйнято вірменським суспільством як капітуляція. У країні звинувачують в поразці на війні уряд Пашиняна і закликають до його відставки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти