В Україні почався глобальний процес зі скорочення викидів парникових газів, в який залучені провідні металургійні компанії світу і нашої країни.
"Є глобальний тренд - це декарбонізація, боротьба зі зміною клімату. Тобто це зелена трансформація світової економіки. Всі компанії світу: енергетичні, металургійні, хімічні, цементні та інші - починають розробляти й впроваджувати технології. Саме ці технології при тому ж обсязі виробництва повинні генерувати менше викидів, менше пилу, газу і викидів", - сказав директор GMK Center Станіслав Зінченко на міжнародному форумі в Києві "декарбонізація сталевої індустрії: виклики для України", організованому в партнерстві з компанією "Метінвест".
За його словами, партнери форуму-компанії "Метінвест", "Інтерпайп", Ferrexpo та інші компанії з Європи - підтримали ідею провести форум з декарбонізації в Україні.
"В Україні дуже багато розмов на рівні емоцій: "потрібно стати зеленими" і екологічними", але це завжди питання величезних інвестицій і дуже складних технологій. Нам вдалося сьогодні перший раз в історії України зібрати представників усіх металургійних компаній по всьому ланцюжку. У тому числі світові компанії, які виробляють і генерують нові рішення і нові технології для того, щоб обговорити, який шлях буде в України, і які технології будуть застосовуватися", - пояснив він.
Зінченко додав, що із самого ранку на форум приїхали понад 100 учасників як з України, так і з інших країн світу.
Генеральним партнером Форуму виступила Міжнародна гірничо-металургійна група "Метінвест".
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред