Україну "здають": у США пояснили, чому Байден здав назад після зустрічі з Меркель

18 липня 2021, 00:19
1278
Джо Байден погодився з тим, що Україна не матиме ПДЧ, каже Борис Пінкус.
Байден, Меркель
Зустріч Ангели Меркель і Джо Байдена / Фото Reuters

Після зустрічі з канцлером ФРН Ангелою Меркель президент США Джо Байден погодився з тим, що Україні не слід надавати План дій щодо членства в НАТО, заявив глава окружного відділення Республіканської партії в Нью-Йорку Борис Пінкус.

Як підкреслив він в ефірі каналу Україна 24, американці, які кровно зацікавлені в безпеці і процвітанні України, стурбовані насамперед тим, що, Європа здає Україну.

Представник Республіканської партії уточнив, що особливо це було ясно після зустрічі президента Володимира Зеленського з Меркель.

"Байден, який представляє Демократичну партію,на жаль, йде назад. Зустрівшись з Меркель, він майже погодився з тим, що Україна не матиме ПДЧ", - заявив він.

За словами Пінкуса, членів Республіканської партії"це страшно турбує".

"Тому ми будемо зараз натискати на всі педалі, перш за все на представників наших округів в Конгресі і Сенаті, щоб вони виконали свої обіцянки дати можливість Україні не тільки отримати сповна 155 млн доларів, призначених для забезпечення безпеки, але і прийняття Україною статусу ПДЧ. Це наша головна мета", - додав американський політик.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський за підсумками переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель заявив про розбіжності Києва і Берліна з низки питань. Політик вважає, що доля стратегічно небезпечного для української держави газопроводу Північний потік - 2 буде вирішуватися на переговорах Байдена і Меркель в Берліні.

За його словами, Київ влаштує варіант, при якому Україні в обмін на запуск СП-2 буде гарантовано газопостачання на 10-15 років.

Конфліктолог-міжнародник Григорій Перепелиця вважає, що Захід прийняв рішення домовлятися з Росією на шкоду своїм цінностям та інтересам України. На його думку, Німеччина фактично підтримує Північний потік - 2 і легалізацію "ЛДНР" в політико-правовому полі України шляхом імплементації "формули Штайнмаєра".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти