Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував необхідні кроки, які Україна разом із західними партнерами повинні зробити для перелому ситуації на полі бою.
Як уточнив він в інтерв'ю Каналу 24, це стосується оцінки обсягу інструментальних і мобілізаційних можливостей Росії, а також обсягу ухвалення тих чи інших тактичних і стратегічних рішень.
Серед необхідних кроків представник ОП назвав необхідність позбавлення РФ можливості домінування в повітрі на полі бою. При цьому Україні необхідно істотно збільшити кількість дронів (якщо немає можливості наростити кількість артилерійських боєприпасів).
Він також говорить про необхідність передачі ЗСУ далекобійних ракет у кількості 500 - 1000 штук на місяць, а також вирішення питання із засобами радіоелектронного контролю.
"Усе це настільки очевидно. Але жодна країна сама по собі все це в такій кількості не виробляє. Якщо ви готові, а 51 країна входить до проукраїнської коаліції, то згадаємо ще раз слова пана Девіда Кемерона - міністра закордонних справ Великої Британії. Він сказав, що ВВП країн Європи у 25 разів більший, ніж ВВП Росії", - зазначив радник глави ОП.
При цьому Подоляк вважає, що при виконанні цих умов "війну можна закінчити поразкою Росії і тоді в нас буде 50 стабільних, гарантованих років миру".
Сценарії закінчення війни
Раніше Роман Світан назвав місяць і сценарій закінчення війни в Україні. Після появи у ЗСУ сучасної авіації ситуація може змінитися, не виключив Роман Світан.
Нагадаємо, раніше було розкрито несподіваний сценарій закінчення війни в Україні. У РФ хочуть зняти санкції і відновити отримання прибутку за рахунок продажу вуглеводнів, упевнений Валерій Клочок.
Нагадаємо, раніше Олександр Хара розповів про варіанти завершення війни в Україні. Експерт вважає, що для України було б добре, якби росіяни зрозуміли, що більше не можуть вести цю війну.
Більше новин:
- Військовий експерт розкрив, чи можуть заморозити війну в Україні
- Балтійський флот РФ деградував через війну в Україні - ISW
- Довга війна: які виклики чекають на українців
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред