Потап повертається в Україну: названо точну дату

27 липня 2025, 21:53
100
Потапенко готується вийти на люди.
Потап
Потап зараз - коли Потапенко приїде в Україну / колаж: Главред, фото: instagram.com/realpotap

Коротко:

  • Потап взяв участь у фестивалі Laima RendezVous у Юрмалі
  • Там він повідомив, коли з'явиться в Україні

Український музичний продюсер і виконавець Потап (Олексій Потапенко) під час повномасштабної війни перебрався за кордон, де він будує бізнес і розвиває новий музичний проєкт. Артист стверджує, що буває в Україні досить часто, проте не виносить свої візити на публіку.

Під час музичного фестивалю в Юрмалі Laima RendezVous, який організувала лояльна до України латвійська співачка Лайма Вайкуле, Потап вирішив поспілкуватися з українськими журналістами. У бесіді з Новини.Live він розповів, коли саме планує приїхати в нашу країну.

Потапенко повідомив, що це станеться найближчим часом: "Наступного тижня я буду. На Поштовій площі зустрічаємося, о 19:00, у неділю (3 серпня - прим. редактора)".

Дивіться відео інтерв'ю з Потапом у Юрмалі:

Потап
Хто такий Потап / інфографіка: Главред

Любиш чутки і скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.

Українські зірки шоу-бізнесу - останні новини:

Раніше Главред розповідав, що на дружину Віктора Павліка напала підписниця. Катерина Репяхова зіткнулася з агресивним хейтом, спрямованим проти її сім'ї та роботи.

Також багатодітний шоумен Андрій Джеджула показав одномісячну доньку від секретної дружини. Про нові стосунки і третю дитину він заговорив лише після появи Емілії на світ.

Читайте також:

Про персону: Потап

Олексій Андрійович Потапенко (сценічне ім'я - Потап) - український продюсер, автор і виконавець пісень, режисер, сценарист, композитор, телеведучий, майстер спорту з водного поло, заслужений артист України (2020).Учасник і продюсер таких музичних колективів, як "Потап і Настя", "Время и Стекло", MOZGI та ін., разом із якими написав і випустив понад 300 пісень, повідомляє "Вікіпедія".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти