Сало - популярний продукт, який любить багато хто, але виникає питання: чи можна їсти сиру свинячу шкурку і які в неї корисні властивості? Розберемося в тому, що міститься в шкірці сала і чим вона може бути корисна для здоров'я.
Що міститься в шкірці сала?
Шкурка свинячого сала багата на низку корисних речовин, які гарно впливають на організм, пише портал На пенсії. В її складі можна знайти:
- Вітаміни: РР, Н, Е, В1, В2, В5, В6, В9, В12;
- Холін, необхідний для нервової системи;
- Мінерали: фосфор, калій, натрій, магній, залізо, кальцій і хлор.
Ці елементи необхідні для зміцнення кісток, суглобів, волосся і нігтів. Крім того, шкірка сала сприяє поліпшенню стану шкіри, оскільки в ній міститься білок, який корисний особливо тим, хто займається фізичною працею або спортом.
Що таке сало?
Сало - харчовий продукт, що є твердим підшкірним тваринним жиром (зазвичай свинячим), який відкладається у тварин у період їхнього посиленого харчування як запас у тілі тваринного організму і складається з основної кількості ліпідів, повідомляє "Вікіпедія".
Корисні властивості свинячої шкурки
Шкурка свинячого сала є джерелом важливих вітамінів і мінералів, які підтримують здоров'я опорно-рухової системи та допомагають організму функціонувати на повну.
Регулярне вживання шкурки може поліпшити стан суглобів і зміцнити імунітет. Вітаміни групи В і Е допомагають підтримувати здоров'я шкіри та волосся, а кальцій і фосфор - зміцнювати кістки.
Чи можна їсти сиру свинячу шкурку?
Вживання сирої свинячої шкурки може бути шкідливим для здоров'я, оскільки вона містить складні білки і жири, які важко засвоюються. Медики не рекомендують вживати сиру шкурку людям із проблемами травлення і захворюваннями серця, печінки та підшлункової залози. Найкраще шкурку сала вживати у вареному, запеченому або солоному вигляді.
Шкода свинячої шкурки
Незважаючи на багатий склад, свиняча шкурка - це продукт, який важко засвоюється. Якщо у вас є проблеми з травною системою або серцево-судинними захворюваннями, рекомендується обмежити вживання шкурки в їжу. При таких захворюваннях шкірка сала може завдати шкоди організму, тому важливо знати міру.
Вам може бути цікаво:
- Може перетворитися на отруту: лікар розповів, скільки сала можна їсти на день
- Чому синиці їдять сало: як правильно підгодовувати птахів, щоб не нашкодити їм
- Що буде, якщо щодня їсти сало: відповідь на нагальне запитання
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред