Експерт з якості та безпеки харчових продуктів Олена Сидоренко розповіла, яку ковбасу можна їсти, а яку - не варто купувати, тому що вона складається з різних вторинних продуктів птахівництва.
Сидоренко радить насамперед звернути увагу на маркування продукту, пише Obozrevatel. Якщо на ковбасному виробі є маркування "ММО", його не варто купувати.
"Я раджу читати маркування. Якщо на ковбасних виробах написано "ММО" – це м'ясо механічної обвалки, другосортна сировина, яка робиться у вигляді пасти з кісток, шкіри, різних вторинних продуктів птахівництва. Коли філе обрізається, а все інше перемелюється на таку пасту", - розповів експерт.
Також слід звертати увагу на кількість інгредієнтів ковбаси. Чим їх менше - тим краще, чим вище сорт ковбаси - тим краще.
"Чим більше склад, тим гірше. Не варто це вживати, тому що це непрогнозована суміш (...) Ковбаси перешого-другого сортів, напевно, не варто вживати. Як правило, чим вище ціна, тим теж краще", – пояснила Сидоренко.
Крім того вона розповіла, які сорти ковбаси найчастіше фальсифікують. Це сирокопчені та варені ковбаси.
За її словами, сирокопчені ковбаси підробляють через те, що це не лише популярний, але і дорогий продукт. Варену ковбасу підробляють через її доступність.
Нагадаємо:
- Експерти розповіли, як їсти м'ясо, щоби не "заробити" рак.
- Медики назвали сніданок, що викликає рак кишечника.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред