Яку ковбасу не можна купувати - поради експерта

14 грудня 2020, 07:11оновлено 26 жовтня 2023, 15:33
1213
Чим менше інгредієнтів ковбаси - тим краще.
ковбаса
Сирокопчені та варені ковбаси найчастіше підробляють / Фото УНІАН

Експерт з якості та безпеки харчових продуктів Олена Сидоренко розповіла, яку ковбасу можна їсти, а яку - не варто купувати, тому що вона складається з різних вторинних продуктів птахівництва.

Сидоренко радить насамперед звернути увагу на маркування продукту, пише Obozrevatel. Якщо на ковбасному виробі є маркування "ММО", його не варто купувати.

"Я раджу читати маркування. Якщо на ковбасних виробах написано "ММО" – це м'ясо механічної обвалки, другосортна сировина, яка робиться у вигляді пасти з кісток, шкіри, різних вторинних продуктів птахівництва. Коли філе обрізається, а все інше перемелюється на таку пасту", - розповів експерт.

Також слід звертати увагу на кількість інгредієнтів ковбаси. Чим їх менше - тим краще, чим вище сорт ковбаси - тим краще.

"Чим більше склад, тим гірше. Не варто це вживати, тому що це непрогнозована суміш (...) Ковбаси перешого-другого сортів, напевно, не варто вживати. Як правило, чим вище ціна, тим теж краще", – пояснила Сидоренко.

Крім того вона розповіла, які сорти ковбаси найчастіше фальсифікують. Це сирокопчені та варені ковбаси.

За її словами, сирокопчені ковбаси підробляють через те, що це не лише популярний, але і дорогий продукт. Варену ковбасу підробляють через її доступність.

Нагадаємо:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти