Активний чат
Ігор Мірошниченко
48
28 січня 2013, 13:00

Ігор Мірошниченко

Народний депутат України
запитання:
Бруно
Бруно
У відповіді вище Ви вказали, що поняття "українець" міститься в тексті Конституції України та законів "у ній". По-перше, це неправда. Такої дефініції не містить ані Основний закон, ані інші закони. По-друге, Конституція - не звід законів, тому останніх у своїй структурі не має. По-третє, як Ваша ласка, дайте таки відповідь на запитання про те, скільки відсотків українських генів повинна мати в крові особа, аби відноситись до титульної нації. Заразом, може, й створимо з Вами те саме визначення "українця" тут і зараз.
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Поняття «титульної нації» вигадано не нами, а французами. Визначення його є надзвичайно лаконічним і влучним: титульною є та нація, яка дає назву країні. Тож в Україні такою нацією є українці. Це не несе жодних преференцій для нас перед представниками національних меншин, окрім тієї, що живемо у власній, Богом даній країні.
запитання:
shahmatist09
shahmatist09
У нас переміг на виборах представник від "Свободи"До виборів він звертався до нас як то кажуть-з кожного стовпа)))А після перемоги навіть не привітав через районну газету з Новорічними святами!Це перший раз такий депутат у нас по округу так ставиться до виборців.
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Робота депутата, повірте мені, це не привітання з районних газет та бігбоардів, а внесення в Раду таких законопроектів, які будуть відстоювати ваші права й інтереси. Будь-які привітання через комерційні ЗМІ та рекламні носії коштують шалених грошей. І якщо хтось намагається сподобатися вам у такий спосіб, або ще й подарунок до свята організувати, подумайте, у яку копійку йому це обходиться і для чого він це робить. Обіцяю, за законопроекти «свободівців» вам соромно не буде. В тому і полягає турбота депутатів про вас.
запитання:
Fana-strichka
Fana-strichka
- Ви одружені, маєте дітей? Збираєтесь мати багатодітну сім’ю, чи страждаєте радянським синдромом "тільки двоє дітей і різниця між ними не менше 5 років"?    - Як ваша партія збирається (і чи збирається взагалі) пропагувати багатодітність? Адже українська нація вимирає, а пропаганда працює у різний спосіб проти багатодітності. Зокрема, поширена нічим не обґрунтована думка про те, що з підняттям рівня освіченості населення падає народжуваність. Чи ви теж так думаєте?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Одружений, маю доньку. Мріємо з дружиною про багатодітну сім’ю, але на те воля Бога.    Щодо підтримки багатодітних сімей у нашій програмі є чіткі пропозиції, які можуть стимулювати народження. Зокрема, однією з них може бути забезпечення сімей кредитами на житло. Сім’я з трьома дітьми має безвідсотковий кредит, з чотирма – безвідсотковий кредит, 50% якого відшкодовує держава, з п’ятьма і більше дітьми – сім’я має отримати позачергове безкоштовне житло.
запитання:
Alebard
Alebard
Чому партія "Свобода" співпрацює з марґіналами-неадекватами "Патріот України", які дозволяють собі вживати нецензурну лексику і неонацистські гасла: "Зіґ хайль". Зокрема, в Тернополі на марші на пошану Степана Бандери 1 січня цього року. Можливо, "Свободі" варто ретельніше підбирати союзників і співпрацювати, наприклад, з СУМом, "Просвітою", КУНом, "Пластом" та іншими?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Ми не співпрацюємо з маргінальними організаціями та тими громадськими об"єднаннями, які поширюють гасла ненависті і ксенофобії. Проте проконтролювати кожного, хто приходить на мітинги ВО «Свобода», неможливо. 14 жовтня 2012 року у Києві зібралося понад 30 тисяч прихильників. Погодьтеся, що кожного, хто брав участь у святкуванні, ми вишикувати в шеренги і зобов’язати говорити так, як того достойні українські націоналісти, не можемо. На таких заходах СБУ та українофобські громадські організації дуже часто використовують провокаторів, щоб дискредитувати ВО «Свобода». Головне – не вестися на провокації.
запитання:
LarinS
LarinS
Ваше особисте ставлення до НСОУ "Пласт"? Серед депутатів-свободівців є пластуни, чи будуть якісь законодавчі ініціативи, спрямовані на підтримку та розвиток скаутського руху в Україні?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
«Пласт» – це одна з тих організацій, на базі яких має ґрунтуватися реформування українських збройних сил. За нашим баченням кожден молодий українець і українка (за бажанням) зобов’язані проходити певні короткотермінові вишколи у молодіжних військово-патріотичних таборах і складати кадровий резерв ЗСУ. Вони мають володіти базовими знаннями військової справи, вміти користуватися зброєю і при потребі можуть бути мобілізовані на захист Батьківщини. Такі принципи діють у Швейцарії.
запитання:
Киевеврейский
Киевеврейский
Пане, Ігоре!    - Чи вважаєте Ви, що звернення Президента України в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту щодо неприпустимості розпалювання міжнаціональної ворожнечі стосується безпосередньо партію "Свобода"? Які висновки з цього звернення зробили особисто Ви та партія «Свобода»?    - Яке Ваше особисте та партійне ставлення до євреїв-жертв Голокосту? Чому пан Тягнибок проігнорував це питання, задане йому президентом Української незалежної ради єврейських жінок Елеонорою Гройсман на передодні Дня пам’яті жертв катастрофи єврейського народу?    - Ви нещодавно говорили, що слово "жид" відтепер буде лунати з трибуни Верховної Ради. Як заступник голови комітету ВР з питань свободи слова та інформації чи вважаєте ви на сьогоднішній день цю думку нормальною та припустимою?    - Якщо буде введена графа національність в українські свідоцтва про народження та паспорти, як саме буде заповнюватися ця графа у громадян України єврейської національності?    - Чим був викликаний Ваш гнів на голову «Просіти» Павла Мовчана, зображеного на фото разом з головним редактором медіа-проекту «Київ єврейський» Елеонорою Гройсман? Чому ви вирішили гнати його поганою мітлою з України в Ізраїль? Чому ви маєте упереджене ставлення щодо євреїв та Ізраїлю?    - Чи усвідомлюєте Ви, що Ваше особисте упереджене ставлення до євреїв та єврейської держави, з тих пір як Ви стали держслужбовцем вищого рангу, виставляє Україну в очах світової спільноти як антисемітську країну?    
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
«Свобода» ніколи не була і не буде ксенофобською і антисемітською силою. Я особисто так само належу до українських націоналістів, ідеологія яких нічого спільного з ненавистю до представників інших національностей не має. Відповідно у жодній із моїх заяв не було зневаги до представників національних меншин, які живуть в Україні.    Щодо моєї мови спілкування – вона є українською. І для декого, хто недостатньо добре володіє державною мовою, очевидно, можуть бути якісь слова, які викликають непорозуміння. Раджу звертатися до українських класиків, йти в люди, в українські села, де, на щастя, ще збергілася українськая мова, та, яка передавалася десятками поколінь, а не була нав’язаня московсько-більшовицькими окупантами в 30-х роках ХХ ст.
запитання:
полуостров1345
полуостров1345
В Крыму невозможно повторения сценария, аналогичного событиям в Каталонии, где местный парламент объявил автономию «суверенным политическим и правовым субъектом».        Об заявил депутат Верховной Рады Михаил Чечетов, заместитель главы фракции Партии регионов.        «Я уверен, что Крым повторит судьбу Каталонии только в одном случае, как по-мягче сказать, если полностью потеряют мозги депутаты в Киеве. Но никогда этого не будет!» – сказал он.        Чечетов считает, что Крым к суверенитету могут подтолкнуть только идеи оппозиционных политиков.А вы как считаете?        
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Немає механізму для імплементації будь-яких рішень референдуму, а, тим більше, проведення референдуму, який порушує питання територіальної цілісності України. Воно є неконституційним і незаконним. Наша позиція – це приведення у відповідність до Конституції статусу Криму. Оскільки Україна є унітераною державою, то Крим, я впевнений, у недалекому майбутньому стане однією з областей України чи будь-якою іншою територіальною одиницею, якщо нам вдасться провести адмінстративно-територіальну реформу і прийти до системи поділу України до повітів, що записано в Програмі захисту українців.
запитання:
Саша123
Саша123
    Владимир Рыбак заявил в Донецке, что все три ветви власти работают для улучшения жизни украинцев.Мы, простые украинцы , этого не видим.А вы?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Думаю, що ніхто не баче покращення життя в країні, окрім сім’ї Януковича та наближених до нього двох пенсіонерів, які успішно працевлаштовані (один головою ВР, а другий прем’єр-міністром). Їхнє життя невпинно покращується, незалежно від того, хто є президентом останній 21 рік. Відповідно Рибак щодо себе особисто не збрехав. Лишається тільки риторичне запитання: чи будемо миритися з їхнім покращенням усі ми, прості українці?
запитання:
Барикади
Барикади
Як на вашу думку, що стане поштовхом виходу людей на вулицю?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Я впевнений, що головним каталізатором соціальних заворушень і соціально-національної революції, про яку говорить «Свобода», може бути свавілля Януковича, узурпація ним влади і тотальне домінування його сім’ї в усіх гілках влади. Невдоволення його діяльністю сьогодні досягло межі навіть на Донбасі. Тому будь-яке одіозне рішення, яке за наказом Банкової Партія регіонів може спробувати протягти через парламент, може стати сірником, який спричинить вибух в українському суспільстві.
запитання:
клиника
клиника
Депутатам и топ-чиновникам "покращат" условия лечения.Клиническая больница «Феофания» Государственного управления делами объявила тендер на капитальный ремонт с переоснащением лечебного корпуса № 3 ожидаемой стоимостью около 190 млн грн.Когда все эти топы будут ходить в районные поликлиники?Почему на Западе все лидеры лечатся в обыкновенных госпиталях, которые доступны по деньгам простым людям?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Завдання «Свободи» – зробити умови лікування усіх українців як мінімум не гіршими, ніж є у «Феофанії». Але ми проти витрат мільйонів гривень з бюджету для покарщення лише однієї лікарні, треба пропорційно виділяти на всю медицину і всі лікувальні заклади. Але вирішення проблеми можливе тільки за комплексного реформування медицини. У «Свободи» є чітке розуміння того, якою має бути медицина в Україні. Три етапи надання медичних послуг громадянам:    1) невідкладна медична допомога, яка надається всім безкоштовно, забезпечує медикаментами держава;    2) страхова медицина – лікування всіх хвороб, у т.ч. з використанням стаціонару є платним, витрати на нього виділяють страхрові компанії. А громадяни просто платять страховку;    3) платні послуги, які не мають відношення до здоров’я людини, наприклад, пластичні операції.
запитання:
иван677рп
иван677рп
Нардеп від Партії регіонів Нестор Шуфрич звинуватив міністра енергетики Едуарда Ставицького в незаконному призупиненні ліцензії компанії "Нафтогазвидобування" і здирництві 30% частки підприємства за поновлення ліцензії.Шуфрич є співвласником цієї компанії та одним із найбагатших людей України.Коли отакі "шуфричі" перестануть обкрадати державу?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Взаємини членів Партії регіонів, депутатів і урядовців, мене, як українця, цікавлять дуже мало. Мене цікавить тільки одне: коли чиновники, міністри та депутати почнуть думати не про особисті інтереси, а мислитимуть державними категоріями? Очевидно, що сьогодні перерозподіл на ринку енергоносіїв не приносить дивідендів державі і українцям.
запитання:
kreont
kreont
Ви, як заступник голови Комітету з питань свободи слова та інформації, що вважаєте першочерговими завданнями Комітету на сьогоднішній день?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Звільнення українського інформаційного простору від окупації. Це – найголовніше питання, яке хвилює всіх. Україна багато битв програла в інформаційній війні, але сама війна не програна. Ми можемо повернути ситуацію в інфорпросторі принаймні на висхідні позиції кількарічної давнини, якщо, наприклад, переформатуємо Національну раду з питань телебачення та радіомовлення, змусимо всі телерадіокомпанії виконувати умови, на яких їм були надані ліцензії і поступово почнемо відновлювати справедливий мовний баланс, який має відповідати принаймні етнічному складу населення України. Відновивши вимоги до національного продукту телебачення, радіо і газет, ми зможемо, таким чином, побороти засилля контенту, виробленого не в Україні. Перед українськими журналістами, таким чином, відкриються можливості себе реалізувати, а не бути ретрансляторами чужих думок, а ЗМІ перестануть бути проміжною ланкою між Києвом та українськими споживачами.
запитання:
kreont
kreont
Пане Ігоре, чи є, по-вашому, політичне майбутнє у Тимошенко та Луценка?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Є. Щонайшвидше подужаємо цю владу, то більш очевидним це може бути.
запитання:
Павло Д
Павло Д
Доброго дня. Як будуть узгоджуватись дії українців на виборах до Київради? Можливо потрібно узгодити єдиних кандидатів?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Ми маємо приклад успішної співпраці з «Батьківщиною» на парламентських виборах. І, очевидно, рецепт подолання режиму Януковича – це узгоджені кандидати від опозиції на всіх виборах. УДАР приєднався до нашого альянсу, і ми не дамо шансу партії влади розпорошити опозиційні голоси.
запитання:
Mina
Mina
Пане Ігоре, яким мусить бути лад у новозбудованій державі Україна під керівництвом партії Свобода? Згідно із засадами партії, ви віддаєте перевагу націонал- соціалізму із перевагою контролю держави над стратегічними( а можливо, і просто найбільшими) підприємствами. Одночасно велику питому вагу займатиме малий бізнес, тобто, є ознаки капіталізму( з існуванням певної ідеології) Це щось на зразок Китаю? І чи означатиме відродження соціалізму у нашій пострадянській державі існування спецмагазинів для партійної еліти та інших пільг для чиновників, обов"язковим статусом для яких мусить бути членство у партії? Чи вважаєте Ви, що партія в усіх галузях життя повинна бути домінуючою, керівною. і направляючою? Якщо так, то обмеженим( як лише для еліти)буде вступ до партії чи навпаки. масовим, ( для робітників, селян та інтелігенції)? Заздалегідьт дякую за відповідь
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
«Свобода» сповідує принципи соціальної та національної справедливості, за якими кожен має отримати можливості реалізувати себе, мати гідну заробітну плату і приносити користь українській державі. У нас немає бажання робити преференції громадянам України за партійним принципом. Всі мають бути рівними, а їхні можливості залежатимуть від здібностей і бажання працювати на користь України.
запитання:
Олександр
Олександр
Пане Ігорю!    Як щодо Ваших (тобто "Свободи") намірів до членів Окружної Комісії №223 ? Пікети, листівки, і т.п. з звинуваченнями у фальсіфікаціях? Щоб цім "перепишем" було неперелівки? Люди пам"ятають Ваші погрози на їх адресу. Було б дуже добре, щоб ВО "Свобода" виконала тут свої обіцянки. Проте все одно вірю у Вас! Успіхів і вдачі! Слава Україні!
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Весь комплекс засобів боротьби з фальсифікаторами сьогодні ми використовуємо, можливо, поки що вони виглядають недостатньо ефектно. Але вони обов’язково будуть ефективними. У ВР ми разом із союзниками тримаємо питання покарання тих, хто фальшував вибори, на контролі. Вулиця завдяки нашим активістам також створює тиск на тих, хто крав голоси киян. Але робити це мають усі, а не тільки члени ВО «Свобода». Тоді такий тиск на фальсифікаторів буде максимально ефективним.
запитання:
persona
persona
Скажіть,будь-ласка,чому ВО "Свобода" не блокується з іншими націоналістичними партіями(ОУН,КУН,УНА-УНСО)?    Що стає на заваді?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
«Свобода» є політичною силою, яка об’єднує українських націоналістів. І багато активістів організації, які ви назвали. сьогодні уже стали дієвими членами ВО «Свобода».
запитання:
паспарту
паспарту
Добрий день.В "незалежній" Україні можновладці виключили з документів особи графу про національність.Натомість впроваджується ідейка,що українці- це,мовляв,всі мешканці України.Навіть в СРСР існувала фіксація національності в документах,хоча КПРС небезуспішно творила радянську спільноту. В нинішній Україні величне поняття національності підмінене поняттям громадянства.Ваша партія збирається підняти в Раді питання про повернення національності в паспорти?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
В Раді вже зареєстрований законопроект про відновлення графи про націоналіьність у паспорті. Ми його підтримуємо.
запитання:
Yaroslav
Yaroslav
На каналі ТЕТ регулярно крутять комедійний фільм "Віталька", "Віталька.Новий Рік".Головний герой фільму Віталька, розумово відсталий, розмовляе виключно украінською мовою. А нормальні люди-гарні молоді дівчата,працівники банку,автосалону та лікарі розмовляють виключно російською мовою.Таким чином закладують стереотип у глядача,що украіномовні придуркуваті та розумово відсталі,а російськомовні нормальні освідчені люди.Мене як украінця це ображає та обурює, принижує мою національну гідність. Прошу Вас на своему рівні розібратися з цим неподобством.
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Це частина маніпуляції та спрямованої інформаційної політики проти українців. З окупаційним інформаційним простором будемо боротися, як я вже казав.
запитання:
 Андрій Катеренчук
Андрій Катеренчук
Дивився учора ТВi. Слухав Мирного від Свободи, він мені та родині сподобався, і вже не перший раз хороше враження від його виступів. Беріть з собою його частіше, хороший речник з"явився у вашій армії нових облич партії. В цій армії Ви, звичайно, лідер. Дивлюся і слухаю Вас, Ігоре, з задоволенням. Але про дітей і що не повноцінна сім"я без дітей не згоден. Сподіваюсь, Ви поясните, що мали на увазі. Бачив, що разом з Сабієм і Мирним Ви подали новий законопроект. Але ж на сайті ВР не знайшов текст. Де можемо познайомитись з його змістом? Удачі Вам, хлопці. Не жалкую, що голосував за вас
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
З Олександром Мирним ми підготували ще низку спільних законопроектів, які найближчим часом будуть зареєстровані в Раді, і тексти яких з’являться на сайті. Вони всі нерозривно пов’язані з Програмою захисту українців. Як і позиція по забороні усиновлення українських дітей іноземцям. Сім’ї створюються передусім для продовження роду, і діти – це головна частина ідеології створення кожної сім’ї. Безперечно, повноцінною є сім’я з дітьми, за винятком тих ситуацій, коли люди не можуть мати дітей через здоров’я.
запитання:
гнат
гнат
Чи згідні ви, що треба повністю знищити існуючу політичну систему в нашій країні і терміново вводити систему - прямої демократії, коли населення обирає і відсторонює керівників всіх гілок влади і підзвітних тільки закону і народу. Обирати голів верховного суду, обласних, районих і суддів місцевого рівня, генерального прокурора, обласних прокурорів і прокурорів р-нів, керівників місцевих відділень міліції, податкової, казначеїв міст (щоб не залежали від місцевої влади), Вибори керівників лікарень, шкіл і т.п. Такі права мають громадяни розвинених демократичних країн і тримають владу на повідку, як кажуть крок в право чи в ліво від закону чиновником і тоді громада допомогає йому назавжди розпрощатись з владою. Яка ваша думка?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Ми глибоко перконані, що довіра до судової системи в Україні і забезпечення прийняття справедливих рішень можливі лише шляхом проведення судової реформи. Згідно з нею суддів будуть обирати громади, які матимуть право відкликати тих, хто чинить свавілля і приймає неправомірні рішення. Те ж саме стосується керівників міліції. Ми за розширення впливу місцевих громад і на інші сфери життя.
запитання:
AVATAR
AVATAR
Шановний пане Ігоре!24 січня колегія Держкомтелерадіо затвердила план оптимізації обласних державних ТРК у зв"язку зі значним недофінансуванням системи. А вже наступного дня на Запорізьку ОДТРК "завітали" непрохані гості. Як з"ясувалось, керівництво ОДТРК всупереч вимогам чинного законодавства- здаватись в оренду можуть лише вільні площі та приміщення - має намір повністю здати в оренду двоповерхову будівлю обласного радіо, в якому працюють журналісти, звукорежисери та технічний персонал. Вже незабаром колектив радіо може опинитись на вулиці. То невже на таку оптимізацію дав згоду Держкомтелерадіо? Звертаємось до Вас, члена Комітету з питань свободи слова та інформації, та Ваших колег з проханням не допустити рейдерського захоплення державної будівлі! Не дайте загинути проводовому радіомовленню на Запоріжжі, де ще поки лунає українська мова! Завтра може бути пізно!
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Я спробую розібратися в цій ситуації. А щодо збереження проводового радіомовлення, то питання руба стоїть не лише в Запоріжжі. На мій погляд, єдиний спосіб сьогодні забезпечити конституційне право кожного громадянина на отримання інформації можливо через розбудову мережі національного радіо в ФМ-діапазоні. Я вже написав низку депутатських запитів з приводу неправомірних дій Нацради з питань телебачення і радіомовлення, які блокують розвиток такої мережі, і тим самим порушують права громадян. Окрім того, Національна радіокомпанія, яка утримується на кошти платників податків, могла б бути базою для створення суспільного мовлення в Україні і, безперечно, має право на преференції у визначенні переможців на отримання частот в ФМ-діапазоні.
запитання:
trim
trim
Добридень пане Мірошніченко!    Зараз з"являються числені законодавчі Ваших однопартійців, у яких важливу роль відіграє таке поняття як "українець". Тому прошу Вас роз"яснити, кого саме будуть розглядати я к українця:    1) кожного, хто відчуває себе українцем і поділяє українські культурні цінності    2) кожного громадянина України, що визнає себе саме таким, поважає та виконує обов"язки та використовує права, що витікають із такого усвідомлення    3) по крові, тобто як за часів СРСР - у цьому випадку як бути з дітьми змішаних шлюбів, яких в Україні немало - і тут вже є люди що на дві третини українці, абог на 5 восьмих і т.п.        Адже люди повинні розуміти чітко, - коли проголошено гасло, що наша країна передусім для українців, то кого саме вважатимуть за українців.        Дякую
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Поняття «українець» визначено в Конституції України і законами, написаними для всіх, хто має український паспорт.
запитання:
sneehuer
sneehuer
Слава Україні! Ігор, якщо Ви вже відповіли на запитання, які задали Вам іноземною мовою, то дайте відповідь і на моє. When we win Russian chauvinist-fascists?)) Чому іноземні футболісти, які працюють в Україні, не володіють державною мовою? Як українізувати спорт за принципом армії?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
1. Відвоювати інформаційний простір. 2. Забезпечити присутність у ньому української мови щонайменше на рівні 75%. 3. Змусити державних чиновників у своїй діяльності використовувати українську мову. 4. У сфері послуг забезпечити вживання передусім української мови. 5. Однією з найважливіших умов надання громадянства має бути знання української мови. 6. Прийом на роботу, в тому числі в спорті, іноземців можливий тільки за умови складення іспитів на знання української мови. І ми переможемо.
запитання:
drammer
drammer
Все в вашей организации кричат что патриоты и тому подобное. Готовы Вы умереть за Украину, в борьбе за свободу и интересы государства Украины и ее граждан?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Мені більше подобається сценарій, за яким помруть всі наші вороги, як співається у нашому славні. На це й будемо працювати.
запитання:
HMBH
HMBH
Ігоре, після того як Земельний суд Гамбурга визнав пані Тимошенко (справа № 324 О 486/12, судді Kafer, Mіttler, Ellerbrock) співучасницею Лазаренка , який засуджений за корупцію та відмивання грошей Свобода відмовилася від створення єдиної опозиційної партії. Це якось пов"язано? Чи ви просто не бажаєте іти на дно разом з Батьківщиною після того як її доконає Яценюк
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Об’єднання будь-яких політичних сил можливе тільки на ідеологічному підґрунті. Ми є українськими націоналістами і маємо багато розбіжностей з ліберальною чи національно-демократичною ідеологією. У нас є різне бачення певних речей, але, разом із тим, є спільна позиція стосовно влади та режиму Януковича. У боротьбі проти нього ми об’єдналися, щоб зберегти Україну.
запитання:
полковник
полковник
Нардеп від Партії регіонів, перший заступник голови комітету з питань нацбезпеки і оборони Анатолій Кінах вважає декларативними заяви про перехід на контрактну армію в 2014 році.А ви?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
За нинішньої влади існування української армії взагалі під великим питання, тому що новопризначений міністр оборони Лєбєдєв, як і його попередники, працює на знищення обороноздатності країни та остаточний розпродаж майна ЗСУ, про що відкрито заявляла влада.    «Свобода» виступає за сильну українську армію, але реформа збройних сил, як і інші важливі для розвитку України реформи, при нинішній окупаційній владі, яка забезпечує особисті інтереси сім’ї та сусідньої держави, неможливі.
запитання:
Хома Прискіпливий
Хома Прискіпливий
Ситуація з "введенням у дію" Конституції 1996 р... Чи ВО "Свобода" буде вирішувати її в кримінальному судочинстві, в адміністративному судочинстві...
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
За нинішньої влади будь-яка Конституція не має значення, оскільки режим плював на закони і на волю українських громадян. Лише приклад неперсонального голосування в ВР є показовим. Що вже говорити про інші.    Узурпація Януковичем всіх гілок влади (судової, законодавчої, виконавчої, контроль міліції, СБУ, Прокуратури та суддів) не передбачений жодними законами та Конституцією.
запитання:
Mina
Mina
пане Ігоре, відомо, що ВО "Свобода" і Ви особисто як один з глашатаїв партії декларуєте багато заборон, аж до цензури ЗМІ, регулювання ймовірними державними інститутами тематики кіно, телепередач і ін. Можливо, певний сенс у тому є. Але- згідно із цим- наскільки можливим вважаєте втручання у особисте життя громадян?, зокрема, вилучення з домашнього користування певних книг, дисків чи носіїв із фільмами. які визначите шкідливими, а також заборона на шлюби з іноземцями, виїзд за корднон, покарання за певні вислови щодо лінії партії. А щодо заборони на аборти- повинна бути певна межа - скажімо вікжінки чи хвороба? І ще кілька схожих питань. В середовищі партії існує самокритика і критика, є можливість зробити зауваження вождям? У разі приходу до влади діяльність партії буде прозорою? Чи знатимуть громадяни, а що відбуватиметься за кулісами партійного життя? Чи допускатимете діяльність опозиції?     З повагою і всяляких Вам успіхів і гараздів
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Інформаційний простір не може бути аморальним, пропагувати насилля та збочення. Ми проти втручання в персональне життя людей. Але ЗМІ – це публічна сфера.    Ми не цензуруємо висловлювання людей на адресу партії та їхнє приватне життя.    Щодо абортів, то заборона не стосується тих випадків, коли є медичні протипоказання до народження дитини або факти вчинення над жінкою насилля.    «Свобода» завжди була послідовною у своїх висловлюваннях та вчинках. З нами легко виборцям, бо ми не змінюємо своєї позиції, риторики і вчинків залежно від кон’юнктури.
запитання:
Карбон
Карбон
Андрей Мохнык комментируя резолюцию Европарламента заявил, что у евродепутаты автоматически поддержали поправку болгарских социалистов. При этом никто не разбирался правда ли это вообще, что Свобода разжигает ксенофобию. Получается, что второй человек в вашей партии ставит под сомнение способность Европарламента принимать разумные и взвешеные решения. Что Вы скажете на этот счет? Вы поддерживаете мнение А.Мохныка?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Резолюція Європарламенту у всіх своїх пунктах щодо України, за винятком одного, стосувалася влади. Непрозорість виборів, відсутність демократії, свободи слова, політв’язні, репресії, встановлення режиму диктатури – це далеко не повний перелік претензій до влади. Натомість єдиний пунк, що стосувався «Свободи», журналісти (свідомо з подачі Банкової чи мимоволі) поширили як топ-новину. Пункт резолюції по відношенню до «Свободи» не відповідає суті нашої діяльності, був внесений з голосу депутатом від болгарської партії, яка є союзником нашої ПР. Очевидно, провокація була вчинена свідомо, щоб відволікти увагу Європи та України від реальних проблем, які мають українці.
запитання:
Харьковчанин_2013
Харьковчанин_2013
Свобода постійно підіймає питання, які протилежно сприймаються різними частинами України (мова, історія, міжнародні відносини, тощо). Розгляд цих питань в Раді у тому вигляді, як їх ставить Свобода, є безперспективним з точки зору втілення в закони, але веде до зростання напруженості у міжнаціональних стосунках, поглиблення розколу суспільства та консолідації електорату навколо правлячої партії. Невже в Україні відсутні проблеми, вирішення яких може згуртувати суспільство та служити розвитку та зміцненню країни? У нас немає корупції та злочинності, все гаразд з соціальними питаннями, законніст’ю, економікою? Чому своїми діями ви зміцнюєте дійсну владу?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Насправді питання мови, історії, міжнародних відносин отримують однакове сприйняття по всій Україні. Ми не ставимо їх окремо від соціальних проблем, і тому ідеологічне у нас нерозривно пов’язано з економічним та національним. Ми маємо усвідомлювати, яку державу будуємо, ким є, які цінності ми прищеплюємо майбутнім поколінням українців. Людина не може бути ситою, коли є спустошеною духовно.
запитання:
студент
студент
Пане Ігоре,а чи можливо було б втілити в життя програму Вашої політичної сили ще за часів президенства Ющенка? Адже суспільство було готове до кардинальної зміни системи влади в Україні. Взагалі,чому не проводились політичні реформи,а навпаки,було загравання з комуністами з боку Ющенка,а самого його оточували бувші партійні босси такі як В.Ул"янченко.
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Можливо було б за умови, якби Ющенко був українським націоналістом, а не спадкоємцем «совєтської» партноменклатурної еліти, яка підлягає люстрації. Лише ідеологічно стійкі політики, які не були в лавах партноменклатури КПСС, не були комсомольськими ватажками, агентами спецслужб та представниками влади, яку ми умовно називаємо «кучмістською», і не належать до сфери впливу олігархів, здатні на кардинальні перетворення.
запитання:
Друг
Друг
Пане Ігоре, давайте з"ясуємо ситуацію із членством або не членством Свободи у Альянсі Європейських національних рухів. Ось інформація з вашого сайту: "Інформація, яку розповсюдили деякі ЗМІ щодо нібито виключення Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" з Альянсу європейських націоналістичних рухів, не відповідає дійсності". А ось інформація з сайту Бруно Гольниша: "Au titre de l’article 7 de ses statuts, l’Alliance Europ?enne des Mouvements Nationaux (AEMN) pr?sid? par Bruno Gollnisch comprend 4 partis : Jobbik (Hongrie), Fiamma Tricolore (Italie), British National Party (BNP) et le Parti National D?mocratique (Bulgarie)" І де там вказана Свобода?!    Пруф: http://www.gollnisch.com/2012/10/24/reunion-de-laemn-a-hedervar-une-profession-de-foi-pour-leurope-des-patries/
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
«Свобода» є членом Альянсу європейських національних рухів. Інформація про нібито виключення нас із цього альянсу є провокацією, спрямованою на дискредитацію нашої політичної сили. У нас є розбіжності в питаннях історії з угорською партією Jobbik, але в рамках діалогу, в т.ч. в Альянсі, ми намагаємося їх розв’язати, залучивши неупереджені сторони до дискусії. Україна не є членом ЄС, тому «Свобода» не може бути повноправним членом цього Альянсу, але завжди була і є нині асоціативним членом з правом дорадчого голосу.
запитання:
путин
путин
Свобода свою діяльність в парламенті починала досить жваво.На чому і закінчила . Простий піар. Кнопкодави як були так і залишились , тільки підгазетні. Тушки знову таки голосують. Паркан , як там стоїть ? СПАЛАХ ДІЯЛЬНОСТІ , при повній відсутності послідовних дій. У слідуючі дні було відано владі все те що вона хотіла.    Скажіть будь ласка , свобода і надалі буде так діяти ? Піар на словах , на ділі 0 . По крайній мірі по діяльності у ВР.
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Паркан біля ВР демонтовано остаточно. Замість «піаністів», які тисли по п’ять кнопок, у Раді лишилися соромні підгазетні рукоблуди, які іноді крадькома намагаються проголосувати за когось одного зі своїх колег. Ми і надалі будемо відстоювати позицію персонального голосування депутатів у Раді. І пов’язано це не з піаром, а з нормами Конституції, які депутати мають виконувати. Не згоден, що ВР VII скликання схожа на попередню.    Щодо «тушок» Табалових – ми показали «Батьківщині» та іншим політсилам, в яких потенційно можуть з’явитися зрадники, як треба діяти. Гадаю, викинувши «тушок» Табалових у перший день зради, ми суттєво призупинили процес появи нових зрадників у лавах опозиції.    На жаль, «Свобода» має лише 37 депутатів, але наша принципова позиція і послідовні вчинки, сподіваюся, змусять всіх українців визнати, що навіть такою кількістю депутатів у Раді можна відстоювати інтереси своїх виборців.
запитання:
Топор-Херсон
Топор-Херсон
Игорь, ты ж был неплохим спортивным журналистом и по логике должен помнить о принципах информационных отношений и обязаностях их субъектов? Быть объективным- прежде всего! Ответь объективно, без скоморошной бандеровской трескотни: готов лы ты лично(о соседях по креслам не спрашиваю) признать ошибки Ленина, Сталина, Хрущева, которые засыпали в котел под названием "Украина" разнородное этническое, языковое, культурное, экономическое содержимое, которое, закипая , разрывает сам котел? И не стоит ли, признавая эту ошибку, исправить ее цивилизованно, без истеричных воплей и истерик Фарион и ей подобных? В чем ты видишь выход из ситуации?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Впродовж ХХ ст. Україна зазнала найбільших жертв через голодомори, репресії та знищення еліти. Московсько-більшовицькі окупанти своєю метою ставили знищення Української держави і розчинення українського етносу у поліетнічному «совєтському» болоті. Їхній намір не вдався, але наслідки денаціоналізації етнічних українських земель очевидні сьогодні.
запитання:
Чацкий
Чацкий
Игорь! У истории,. как известно, только один урок - история никого и ничему не научила. Может, пора "Свободе" и ее функционерам готовиться к Нюрнбергу-II?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Ми готуємося до подібного судового процесу, на якому разом із нацистськими злочинами нарешті будуть засуджені й злочини сталінські. Відповідати за них має в т.ч. Комуністична партія України, яка є правонаступницею КПСС.
запитання:
Одеса
Одеса
Перший пункт програми Свободи - Провести люстрацію влади. Усунути від влади аґентуру КҐБ та держслужбовців, які працювали на керівних посадах в КПСС. Давайте подивимося хто там серед опозиції:    Турчинов - секретарь райкома комсомола, затем заведующий отдела агитации и пропаганды Днепропетровского обкома комсомола.    Тарасюк - інструктор відділу закордонних зв"язків ЦК КПУ.    Томенко - секретар комітету комсомолу.    Кожемякін - Після закінчення у 1988 році школи КДБ служив в Севастополі в особому відділі.    ******    Продовжувати далі? Таких серед опозиції багато. Чи не перебуваєте ви після такого у когнітивному дисонансі?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Закон про люстрацію лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок реєстрував у парламенті ще 2005 року. На превеликий жаль, його не було навіть винесено на розгляд ВР, оскільки значна частина її членів підлягала люстрації. Сьогодні це питання знову актуальне, і ми, безперечно, нічого не змінили у своєму ставленні до очищення влади. В «Свободі» тих, хто підлягає люстрації, немає. Наш союз з опозиційними партіями сьогодні збудований на принципах спільної мети – поваленні режиму Януковича.
запитання:
ИЧСХ
ИЧСХ
Ігоре, де була ВО "Свобода" коли Ющенко та Тимошенко профукали 3 лютого 2009 року частину континентального шельфу на користь румунів?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
В опозиції поза парламентом, де голос нашої політичної сили, на жаль, ігнорувала і влада, і ЗМІ.
запитання:
Анатолий 36
Анатолий 36
Пане Ігоре, що ви і ваша партія будете робити, щоб протидіяти екологічній катастрофі на Галичині в зв"язку з намірами влади привести туди іноземну корпорацію, яка буде викачувати сланцевий газ.        Як людина, яка має відношення безпосереднє до нашого телебачення, як ви ставитесь до його тотального сповзання вбік чорнухи, насилля та вульгарщини?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
«Свобода» категорично проти видобутку сланцевого газу без вивчення екологічних наслідків такої господарської діяльності та оцінки економічного ефекту. Як на Галичині, так і на Слобожанщині та Донбасі, ми виступаємо за широку дискусію та проведення громадських слухань із залученням фахівців, громадських організацій та простих людей. Україна має нагальну потребу диверсифікувати джерела енергоносіїв, але це не повинно робитися за рахунок екологічної катастрофи, а економічний ефект має бути відчутний на рівні Держбюджету, а не кишень міжнародних корпорацій та окремих олігархів. Видобуток сланцевого газу по’язаний з так званим гідророзривом, який може спричиняти забрудненння питної води, розриви у земній корі та навіть міні-землетруси. Найважливіше – аби Україна не перетворилася на зонку екологічного лиха чи безлюдну пустелю.
запитання:
Вакула
Вакула
Свобода - це можливість вибору відповідно до своїх бажань та інтересів. Відсутність вибору означає відсутність свободи. Чи мають право представники ВО "Свободи" позбавити своїх співгромадян права вибору мови. Адже використання російської мови у повсякденному житті та на роботі не заважає мені вивчати та любити українську мову. Це парадокс - Ви, як представник "Свободи", хочете відібрати в мене свободу вибору))))
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Ми не проти вживання людиною в побуті тієї мови, яка зручна для неї. Це ваше право, якого вас ніхто не збирається позбавляти. Проте маємо створити умови, в яких передусім українці будуть відчувати себе господарем на своїй Богом даній землі.    Я, як україномовна людина, сьогодні у наскрізь зросійщеному просторі себе комфортно не почуваю. Очевидно, це не є нормальним. Хочу почуватися в Україні так, як у мовно-культурному плані у Франції почуваєтсья француз, в Японії японець, а в Німеччині німець, в тому числі як ті, що отримали громадянство внаслідок еміграції.
запитання:
ZOG
ZOG
Здравствуйте, уважаемый Игорь! Пишет вам еврей, Игорь Итин. Скажите, я имею право любить Украину и считать своей Родиной?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Любити країну, в якій ви живете, гадаю, не лише ваше право, але й обов’язок. Адже Україна дала нам з вами життя, і це держава, де ми з вами, я сподіваюся, хочемо виховувати своїх дітей.
запитання:
Валерій Осавул
Валерій Осавул
Кого ви ніколи не приймаєте у свою партію? а кого з певними застереженнями?
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Всіх, хто підлягає люстрації.
запитання:
Валерій Осавул
Валерій Осавул
Амбіції "Свободи" великі- прихід до влади в усій Україні.в т.ч Президентської. ц е значить-право призначати чиновників на місцях. Ви не боїтесь повторити помилку помаранчевих: брак вірних і грамотних кадлрів призначати тих,хто вас підтримує.але невдовзі стає "тушкою". здається у вас сильна команда вірних бійців,але в східних і південних областях грамотних чиновників(для райдержадміністрацій, для МВС,армії,податкової,промисловості) недостатньо.
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
«Свобода» виступає за скасування обласних, районних та міських адміністрацій. Вся повнота влади на місцях має належати місцевим громадам, а не призначеним із центру чиновникам. І бюджет має формуватися знизу догори, де частина зібраних ресурсів лишатиметься на місці, а не буде перераховуватися до Києва.
запитання:
Валерій Осавул
Валерій Осавул
Слава Україні! Друже Ігоре.маю таке питання до ВО Свобода: чому коли вас називають бандерівцями ви пишаєтесь.коли фашистами ви мовчки ковтаєте ці порівнняня,начеб то нічого страшного. вас це не обурює? збоку виглядає так-ви кричите:"комуняку -на гілляку"(останні марші в Одесі),ваші оппонети кричать-"Ні фашизму! Фашизм не пройдьот"! чому б вам не кричати так само-"ні комунізму! ні фашизму!"
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Немає жодного сенсу реагувати на кожну провокацію, осбливо коли на них не реагує суспільство й журналісти. Мені також не зрозуміло, чому ЗМІ вперто не помічають проявів українофобії, коли на нас наліплюють образливі ярлики.
запитання:
pak37wel19
pak37wel19
Прежде всего одобряю начало работы вашей фракции.Вы правильно,в отличие от всех,поняли что навести порядок в стране,в главном органе которой,на глазах всего мира попираются законы,невозможно. Я голосовал не за вас,но при дальнейшей вашей работе в таком духе,я ваш потенциальный избиратель.Вопрос:-это краткосрочная акция или это ваш стиль и ваш принцип.Спасибо
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Наші вчинки і наші дії не є піаром чи акціями. Ми є такими за сутністю. Це наше кредо і стиль життя. Дякую за підтримку.
запитання:
bs37
bs37
Я голосував за вашу партію, надіючись, що прийдуть до ВР молоді та цілеспрямовані люди. На превеликий жаль побачив шоу з огорожою, намагання вступити в сумнівні суперечки тощо. Це несерйозно і якщо це буде пролонговано, то 5 процентів ви вже не наберете. Тривожить намагання всіх йти на президентські вибори і визначатися лише після першого туру.Ви що, здуріли? Повинен біти лише ОДИН кандидат і не обовязково від трьох опозиційних партій. Виберіть разом найдостойнішого, найчеснішого, з найбільшим рейтингом. Бо яценюк точно не пройде, бо багато кричить і нічого не робить, Кличко - гарна людина, та обмаль досвіду, Тягнибок - йому точно згадають фрази, що не всіми добре сприймаються. Якщо не буде одного кандидата перед першим туром, то в 2020 році президентом буде відомий всім стоматолог. Вирішуйте швидше, пожалійте нас, Юлю, Юру, якому точно перед закіченням першого терміну відкриють нове діло і закриють ще на декілька років.
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Хотілося б почути від вас кандидатуру того президента, якого ви готові обрати і довіряєте на 100%.
запитання:
violenze
violenze
Пане Ігоре.    Знову цитата з Вашого блогу:    "Самоконтроль та самоцензура в умовах постколоніалізму, коли формувався дикий український ринок медіа не працюватимуть. Їм необхідна "дубина" у вигляді Законів".    Може "дубина" необхідна не лише ЗМІ?! В "умовах постколоніалізму" формувалася Верховна Рада (як приклад). Може Президенту України, як гаранту Конституції, варто більш активніше застосовувати "дубіну" до депутатів, щоб вони згадали про "свою відповідальність перед суспільством". "І не треба галасувати про втручання у"... демократію. Радше говорити про уроки суспільної моралі. Депутати повинні писати та принімати Закони, а не влаштовувати клоунаду під куполом.    Дякую за відповіді. Сподіваюся Ви оберете мої питання
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
«Дубина» потрібна всім, хто звик порушувати закон, в тому числі й депутатам. Бо порядок і повага до Конституції починається у Верховній Раді. Свобода у ВР і є цією «дубиною», причому не лише в буквальному значенні цього слова. Наші законодавчі ініціативи мають поставити порушників на місце.
запитання:
violenze
violenze
Пане Ігоре, я Вас вітаю!    15 вересня 2012, 14:04 Ваш блог "Українська правда"    Цитата: ""Свобода", прийшовши до влади, буде реалізовувати програму підтримки вітчизняної книговидавничої справи. Першим і найважливішим кроком на шляху до цього буде скасування оподаткування на україномовне книговидання. "...    Ви вже прийшли до влади. Є фракція, перший віце-спікер. Коли буде анонсований "перший і найважливіший крок"?! Вже стомилися цекати.    P.S. Якщо знову почнете про "клятий режим Януковича", який заважає написати законопроект, то краще не треба напружуватися. Відповідайте на інше, більш зручне питання.    
відповідь:
Ігор Мірошниченко
Ігор Мірошниченко
Майте терпіння - все буде.

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти