Музикант, байкер і журналіст, лідер гурту "Вперше чую"
запитання:
Мисс По
У Вас есть любимый анекдот? Расскажите.
відповідь:
Григорій Вагапов
Площа, з одного боку тусуються байкери на чоперах, у шкірі, красиві, а з іншого – молоді хлопці на спортивних мотоциклах. Під’їжджає один на «спорту» до байкерів, які чинно п’ють пиво, і запитує: – Ви вроді байкери, і ми – вроді... А чого ж до нас не підходите, не знайомитеся? На що олдовий дядько неквапливо відповідає: – А що з вами знайомитися – ви ж кожен рік нові...
запитання:
Мисс По
-Как Вы считаете почему многие музыканты погибают молодыми? Существует так называемый "Клуб 27"(Курт Кобейн, Эмми Вайнхаус, Джимм Морисон..) - о музыкантах, которые умерли в 27 лет. Это проклятье или просто совпадение, или вредные привычки?
відповідь:
Григорій Вагапов
Головне – не скільки людина прожила, а скільки встигла зробити. Є люди, що доживають до старості, але їхній життєвий шлях не такий яскравий, тому й не такий помітний. Байкери, як свідчить статистика, в середньому живуть сім-вісім років. Я в це не вірю.
запитання:
Мисс По
- Куда бы Вы хотели отправиться, если бы наткнулись на машину времени? - Какой самый оригинальный подарок, который Вы когда-либо получали? И какой самый лучший или самый значимый?
відповідь:
Григорій Вагапов
У майбутнє... Погуляв би на весіллях усіх своїх онуків, правнуків, подивився б, чи вони теж займаються музикою, чи правильно їздять на мотоциклах. А потім повернувся би і написав книжку «Як не треба поводитися у майбутньому». Моя дружина подарувала мені на 30-річчя мотокросові чоботи. Я їх взуваю щоразу, як сідаю на мотоцикл, і щасливий від цього. Але найбільший подарунок – люди. Класно бути атиповим, коли тебе оточують такі самі диваки.
запитання:
Мисс По
На какой вопрос Вам хотелось бы самому ответить, но вам его никогда не задают?
відповідь:
Григорій Вагапов
Запитання б звучало так: завдяки кому були записані наші альбоми? Тому що насправді це гроші, яких я не маю. І жодна людина, яка займається музикою (звичайно, якщо це не мультимільйонер), не має коштів для записів. Перший альбом «СкаСка» був записаний завдяки трьом людям: це – Сергію Дзюбі, Стасу Соболю та Артему Кірсанову. Я тоді впав з Bandit-a, очі були отакенні, хотілося щось робити, неможливо було всидіти на місці. Вони розсудили: ага, братик пропадає – скинулися грошима, і ми записали перший альбом. Ми роз тиражували його і використовували, як візитівку. Другий альбом «ПрямоТок»… Ми сиділи з моїми друзями Крисою та Мальборо в справжній кузні, кували метал, коли зателефонував мій друг із Кіровограда – Саша Смірнов. Каже: «Грицю, я збираюся весною їхати до своїх друзів у Казахстан на мотоциклі і хочу їм завезти наших байкерських пісень». Кажу: «Сань, у мне залишилося ще сто дисків першого альбому. Приїдь, візьми хоч всі сто, і завези у Казахстан». Він не погодився, мовляв, він ті пісні чув, і вони теж, тому він хоче «ЧоперОк», «Suzuki Bandit 400». Кажу: «Вибачай, немає можливості записати це все». Він запитав, скільки це коштує. 3 «штуки» баксів як мінімум. Він каже: «Три «штуки» у мене немає, але приїдь, візьми тисячу і починай працювати». То як не працювати, як з такими людьми не бути артистом, чого ж для них не грати? Підхід класний: люди не повинні голосувати своїми грошима на концертах постфактум, краще це робити на етапі створення проекту. Якщо цей проект прикольний, то за нього можна проголосувати і таким чином. І, слава Богу, що такі люди знаходяться. І для третього альбому саме так знайшлися люди. Мій друг байкер з Білорусії сказав: «Приїзди, бери гроші і починай працювати». І при цьому не треба ні під кого «прогинатися», щоб мені ліпили образ, ліпили з мене горбатого… Я можу собі дозволити приїхати на мотоциклі на концерт, і в тому, в чому приїхав, вийти на сцену, тому що люди, які поруч, розуміють, що я не просто так вдягнув цей одяг. А люди з шоу-бізнесу реагують інакше: «Ох, у тебе жилєточка, у тебе прикольний образ! А чого в тебе такий образ?». Та, кажу, я байкер. Тобто це не образ, а так воно і є. Тому, маючи такий ексклюзивний контент, почуваюся дуже добре.
запитання:
Лада
ти читаєш сучукрліт? кого б назвав живим класиком. хтось із укр митців тебе надихає?
відповідь:
Григорій Вагапов
Я не просто читаю, я дружу з багатьма людьми з сучасної української літературної тусовки – Скиба, Сергій Пантюк, Олег Короташ... Мені подобається те, що вони роблять. Я все ж таки схильний підтримувати людей, які поруч зі мною, ніж любити мистецтво взагалі.
запитання:
Игорь Власович
Приятно ответы читать - нормальный человек. Главреду спасибо за гостя. Когда новый альбом?
відповідь:
Григорій Вагапов
Точно в наступному році, але коли саме – поки що не можу сказати, не знаю.
запитання:
Вікторія+
Грицю! Мені подобається, що ви робите, як ви робите і з яким настроєм! Бажаю здоров"я і нових пісень!
відповідь:
Григорій Вагапов
Дуже дякую. Бажаю здоров’я нових пісень. :)
запитання:
Селя
Складається враження, що весь твій час займають мотоцикли і музика) чим ще цікавишся і займаєшся?
відповідь:
Григорій Вагапов
А хіба цього мало?:)
запитання:
AC
Какую бы песню ты назвал лучшей за всю историю группы? Какие концерты ты больше любишь – с большой аудиторией либо «домашние» (квартирники, небольшие пабы)?
відповідь:
Григорій Вагапов
Ця пісня ще не написана. Маю надію, що вона буде не гіршою за «ЧоперОк». Звичайно, приємніше грати на квартирниках. Одна біда – там не буває хорошого звуку. Тому найприємніше або грати з хорошим звуком для великої аудиторії, або грати без мікрофону взагалі у вузькому колі людей.
запитання:
Лисичка*
Приветик! С чем можно сравнить ощущения выхода на сцену.
відповідь:
Григорій Вагапов
Мабуть, для людини, яка цим давно займається, це як спрага. Ти виходиш на сцену, щоб напитися. Віддаєш частину своєї енергії, забираєш величезну частину енергії залу. А ця енергія вже використовується для запису нових пісень.
запитання:
vatson
Здравствуйте!) Слышал я что у вас были какие-то сложности внутри коллектива и что сейчас вы выступаете практически в новом составе. Повлияло ли это на качество исполнения, продвижение группы и на творчество в целом? Спасибо.)
відповідь:
Григорій Вагапов
Звичайно, це мало вплив. Але все, що відбувається зі складом, не виходить за межі формату «Вперше чую». :) Звук став іншим, і буде надалі змінюватися.
запитання:
укр
Добрый день.Вы увлекаетесь байкерством,а не опасаетесь ли вы столкнуться с мажором?Напомню вам,как несколько лет назад в Крыму отпрыск местного миллионера и депутатя Йосифа Файнгольда сбил насмерть молодую байкершу.Файнгольд-младший понёс легкое наказание.Что скажете?
відповідь:
Григорій Вагапов
Щороку на українських дорогах гинуть тисячі байкерів. Своєї долі ніхто не знає. В критичній ситуації не має жодного значення те, з ким ти зіткнешся, як це станеться. І взагалі людині, яка хоче ще трошки пожити, слід триматися подалі від кладовищ. А тому і думати про це не варто.
запитання:
Ярина
Недосяжний ідеал?
відповідь:
Григорій Вагапов
Хочу бути прекрасним, як Бельмондо. :)
запитання:
Черновицкий
Что необходимо музыканту для творческого роста? Что подпитывает ваше творчество?
відповідь:
Григорій Вагапов
Митцю для творчого росту потрібна підтримка людей, які його оточують. Саме ці люди і є тією аудиторією, для якої він працює. Спочатку вона маленька, потім більша. Саме ці люди, якщо ви справді щиро їм подобаєтеся, будуть підтримувати вас все ваше життя. Вони чудово розуміюють, що без них, без їхньої участі та підтримки, артистів не буває.
запитання:
Полинка
Гриша, привет вам) никогда не возникало желания написать колыбельную?) и еще, бывают ли у вас депрессии и как с ними боретесь? и последний - никогда не думали поучаствовать в каком-то тв талантшоу, чтобы о вас узнала более широкая аудитория?
відповідь:
Григорій Вагапов
Зараз пишу колискову… Для мотоцикла «Баю-байк». :) Та звичайно бувають. Коли це трапляється, просто залишаюся на місці і нікуди не йду. У підсумку це викликає у мене ще більшу депресію, і щоб нічого собі не зробити, доводиться швиденько брати мотоцикл і йти кататися. Мотоцикл – найкращий антидепресант. З приводу участі в талант-шоу… Одного разу думали про це разом із Бодєю і Вадіком. Але виникло питання: талант-шоу створюються для того, щоб відкривати нових «зірок», а мені нічого відкривати, я давно так живу (і це не напускний образ). Тож участь у таких проектах – це підлаштування під «попсову» гребінку. Там такі, як я, нікому не потрібні. Окрім реальних живих людей, які, в принципі, саме тому мене там і не побачать.
запитання:
САШа76
Здравствуйте. Книги не пишете? я бы почитал
відповідь:
Григорій Вагапов
Дуже хочу написати книгу про байкерів, збираю історії. Не треба нічого вигадувати – життя набагато цікавіше. Ті історії, які мені розповідають байкери, – це тема для найуспішнішого роману, який колись з’явиться. Легко і приємно писати правду.
запитання:
Маша Левченко
Здрастуйте! Грицю, мені подобається ваша творчість, і цікава ваша життєва позиція по таких питаннях, як політика, економіка. скільки місця у своєму житті ви їм виділяєте? чи взагалі зважаєте на всі ці новини, які кожного дня валом ідуть. чи може ви себе б назвали аполітичним, і людино, яка не цікавить економічними процесами в країні і світі?
відповідь:
Григорій Вагапов
Кажуть, що байкери поза політикою. Я вважаю, це принципово неправильною позицією для українського байкера. Поки бензин коштує 12 гривень, казати, що мене не цікавить політика і економіка, просто неможливо. Аполітичність – привілей сформованого громадянського суспільства. А у нас такого просто немає. Свою політичну позицію, людську, у мене є можливість висловлювати в піснях. А те, що люди повторюють знову і знову (пісня, молитва, заклинання), має таку рису – воно справджується. Тому я дуже ретельно підбираю слова.
запитання:
Dara
С добрым и солнечным днем:) Скажите, если бы Вам предоставилась возможность поболтать за чашечкой чая, ну, или бутылочкой пива:), с кем-то из Ваших кумиров (кто, кстати, они для Вас?), то о чем бы Вы хотели с ними поговорить? Спасибо. Удачи Вам!
відповідь:
Григорій Вагапов
Кумири – це надто сильне слово. З багатьма приємними мені людьми я б із задовленням поговрив про жінок. А з жінками – про чоловіків. Бо всі люди брати, а хто мені не брат – той мені сестра.
запитання:
ЗаЙка111
Грицай, привет из Севастополя! *Что нового мы услышим в следующем сезоне? готовится ли новый, пока что никому не известный хит? *есть ли в планах увеличение кубатуры (с классом я так понимаю ты определился) а то может вскоре мы услышим что то типа ВАРАДЕРО 1000 или GS 1200? :)
відповідь:
Григорій Вагапов
Будуть записані пісні, які ми час від часу виконували на концертах, але у записах їх немає: «Ямаха Супертенере», «Ізопова мова», «Муза». За моєю технологією, пісня спочатку має отримати життя в людях, а потім бути записаною. Тоді не плодитиметься нікому не потрібний хлам. Ні, збільшення кубатури у планах немає. Моя Ямаха мене повністю влаштовує. За зиму я її підшаманю, а навесні одразу в Крим. Так що чекайте в гості...
запитання:
Іра_Ш
Чи є у вас якесь псевдо? Якщо ніякого, яке б ви самі собі обрали?
відповідь:
Григорій Вагапов
Мене називають Гриць, Гриць із конопель. :)
запитання:
polit_ua
чи всі способи піару для вас як для артиста прийнятні? на що ви готові заради популярності вашого гурту, ана що не підете за жодних обставин?
відповідь:
Григорій Вагапов
Я вже можу собі дозволити говорити про те, що гурт має свою аудиторію. Вона є показником того, наскільки правильно все робиться. Якщо аудиторія, а це люди, яких я знаю, не схвалюватимуть якихось моїх дій, вони підійдуть і про це мені скажуть. І я, звичайно, ніколи не піду проти людей, яких люблю і поважаю.
запитання:
Остап_
І ще розкажіть улюблений анекдот)) з почуттям гумору у вас, здається, все гут))
відповідь:
Григорій Вагапов
Йдуть по Країні Чудес Аліса із Чеширським Котом. Раптом чують у кущах «охи» і «ахи». Аліса своєю москальскою мовою запитує: – А что это, Котик? – А это – чудеса. – А что это они там делают? – А это они там случаются. Ось так чудеса і «случаются»... :)
запитання:
Остап_
Вітаю! Є речі, за які вам соромно? чим пишаєтеся по-справжньому?
відповідь:
Григорій Вагапов
Є речі, за які соромно. Скажімо, за пісню «Водка». Зараз би я її в альбом не включив. Тоді це здавалося приколом, а нині виглядає як пропаганда. Але що ж робити, люди просять «Водку»... По-справжньому пишаюся дітьми і своїм мотоклубом.
запитання:
polit_ua
яку музику ви вважаєте якісною? на якій виховувались самі??
відповідь:
Григорій Вагапов
Я ріс у часи, коли музику слухали з бабін, касет, дискет, тому якоїсь якості у звучанні очікувати не доводилося. Якісна музика – класична. У музичній школі в мені виховали любов до класики. Я не дуже обізнаний у сучасній музиці, щоб мати змогу судити, що є кращим, а що – гіршим. Одне знаю напевно – люблю живі виступи і живу музику.
запитання:
polit_ua
пане Вагапов, а як ви ставитеся до виступів артистів на підтримку когось з політиків? самі під час виборів "підробляли" так? чи, по вашому мистецтво і політики мають бути чітко розмежовані?
відповідь:
Григорій Вагапов
Це має бути щиро. Якщо людина справді підтримує когось, то вона вільна робити що завгодно. Інакше потім повернути довіру людей буде значно складніше. Це свідчитиме про елементарну непорядність. Під час цієї виборчої кампанії я дав один концерт на підтримку об’єднаної опозиції. А оскільки це моя громадянська позиція, робилося це безкоштовно.
запитання:
Мисс По
Доброй день, пару вопрос залпом: 1. Есть ли свобода слова в Украине? 2. Сталкивались ли Вы когда-либо с цензурой (работая журналистом, при написании песен..)? Когда и как это случилось впервые? 3. Сможет ли музыка вновь влиять на политику и общество, как это было в 70- и 80-ых? 4. У Вас брали множество интервью у самых разных людей. Какие Вам запомнились больше всего? 5. - Из относительно новых рок-музыкантов за последние 5-7 лет кого Вы слушаете?
відповідь:
Григорій Вагапов
1. Є, якщо ти співаєш. 2. Так, стикався. Я написав пісню для конкурсу «Стоп цензурі!». Вона називається «Ізопова мова» (саме «ізопова», через «і»; я знаю, хто такий Езоп, але інакше це б не римувалося – «...і мова, Ізопа»). 3. Музика, звичайно, може впливати на людей, а люди повинні впливати на політику. Чим популярніша музика, тим більший її вплив на громадянське суспільство. 4. Запам’ятовуються не інтерв’ю, а люди, з якими ти спілкувався. Чомусь не можу пригадати жодної статті, яку б я запам’ятав на роки. Але я пам’ятаю Галю, Валю і Ніну. :) 5. Зараз я під впливом Бабкіна, Кортнєва і Арбєніна.
запитання:
Grey
"Кожному мрія пасує..." Грицю, а яка Ваша заповітна мрія? Сверхзадача Вашої діяльності?
відповідь:
Григорій Вагапов
Всі мої мрії пов’язані з байкерським рухом в Україні. Все, що робиться мною, робиться невипадково. І люди підбираються, і гроші знаходяться... Бачу своє завдання у формуванні адекватної постаті українського байкера.
запитання:
bilbo_35
на когда планируеться выход нового альбома?? есть ли в планах съемки клипов и на какие песни??, утвердился ли новый состав вч ?
відповідь:
Григорій Вагапов
Я вже знайшов фінансову можливість записати третій альбом: знайшлися люди і в Україні, і навіть у Білорусії, які погодилися допомогти. Тому за роботу візьмуся вже з початку нового року. Інша справа – чи писатиметься він повністю, як робилося раніше, чи будуть почергові записи пісень, які згодом будуть зібрані в альбом. Подивимося… На зйомки кліпів я поки що не знайшов бюджету, але шукаю. Обов’язково зробимо щось достойнее – абищо робити не будемо. У складі «Вперше чую» ще буде багато змін. Грати з хорошими музикантами – це величезний привілей. А таких людей в Україні багато, не бачу причин із ними не пограти.
запитання:
sonce
Чим Ви частіше керуєтесь в житті - розумом чи серцем? І чи були ситуації, коли доводилось обирати?
відповідь:
Григорій Вагапов
Звичайно, такі ситуації були. Мабуть, те, що я обрав заняття музикою, це саме вибір, зроблений серцем. Жоден розум не може усвідомити, як можна кинути хорошу роботу в журналістиці і займатися неприбутковою справою, яка хіба що до душі. З іншого боку знаходяться люди, які не дають піти на дно, і про яких я ніколи б не дізнався, якби мотивувався виключно розумом.
запитання:
filosof
Как готовитесь к "концу света"?)) За ответы - спасибо. За песни - еще большее спасибо.
відповідь:
Григорій Вагапов
Цю дату треба відзначати, незалежно від того буде він чи ні. Треба запасатися болтами і гайками і бути байкером. :) 21 грудня ми зберемося в «Чопер-барі» всім клубом, а там – побачимо...
запитання:
filosof
Вы - суеверный человек? Верите в какие-то приметы, есть ли талисманы, без которых к примеру не выходите на сцену или не садитесь за руль?
відповідь:
Григорій Вагапов
Вірю в прикмети. Так, наприклад, впасти з сьомого поверху – це до смерті, чорний кіт, що перебіг дорогу, означає, що треба бути уважнішим на дорозі, а перевищення швидкості призводить до фінансових втрат. :)
запитання:
filosof
Верите ли вы в случайности? Да/нет - почему?
відповідь:
Григорій Вагапов
Не вірю, випадковостей не буває. Є такий вислів: якщо відмовитися від мотоциклу, то життя триватиме довше, або тобі здаватиметься, що воно триває довше. Два роки тому я познайомився з новим братиком у Судаку, а через два роки він знайшов мого рідного батька, якого до того я не бачив жодного разу в житті. Отак...
запитання:
filosof
Чем вы можете объяснить высокую популярность в нашей стране, да и не только, "попсы"? Изобилие примитивной музыки и текстов воспитали НАСТОЛЬКО неприхотливого слушателя? Или, наоборот, спрос рождает предложение? Спасибо, что не поддаетесь этим общим тенденциям и сохраняете и смысл в текстах, и музыку, и драйв, и энергетику!
відповідь:
Григорій Вагапов
«Попса» – це легкі гроші, які зробляються за технологією. Можна вирощувати буряки, а можна створити гурт, який рано чи пізно відіб’є вкладення в нього. Тому те, що слухають масово, є чистим промиванням мозку. З «попсою» можна боротися, але це індивідуальна штука. Мій шлях у боротьбі з нею полягає у створенні пісень, які будуть відмінні від неї. Дякую, що ви це розумієте.
запитання:
4undra
Вітаннячка V4!!:))) мої запитання... наперед дякую за відповідь хоча б на одне з них... - в одній із ваших пісень "музичним інструментом" стали мотоцикли. це був використаний вже готовий запис чи ви самі створювали цю мото-мелодію?:)) - чи часто вам доводиться стикатися з упердженим ставленням до байкерів, байкерства? чи важко ламати стереотипи? як вам це вдається? - (провокативне питання:)) що думаєте про українських даїшників?:)))
відповідь:
Григорій Вагапов
Ми справді самі писали мотоцикл Suzuki Bandit 400 на «Коморі». Це було цікаво: сім мікрофонів писали звук з нього. І запис «соло» мотоцикла звучав як симфонія. У пісні його трошки порізали, але мотоциклєтний запал залишився (людина, яка хоч раз чула звук цього мотору, впізнає його всюди й завжди). Як віце-президент мотоклубу «Нічні птахи» я вважаю своєю надзадачею формування нормального ставлення до байкерів. Адже від того, як ти сам поводишся з людьми, залежатиме і уявлення про байкерів загалом. З даїшниками я не сварюся, бо не зупиняюся.:) А на машині – до мене не прискіпатися.
запитання:
гриць))
що було раніше - музика чи мотоцикли?)) коли останнє оформилося в щось серйозне, тобто ви зрозуміли, що це всерйоз і надовго?)) якби довелося вибирати - їхати на байк-зліт чи "погнати" на концерті перед великою аудиторією (випадок, коли перенести на іншу дату концерт не можна), що б вибрали?
відповідь:
Григорій Вагапов
Я б поїхав виступати на мото-зліт. Звичайно, раніше була музика. Скрипка, гітара... Для кожного музиканта важливо знайти свою тему, про що співати, грати. А мотоцикл просто направив мене у потрібне русло. До речі, перший альбом 2009 року записав після того, як впав із мотоцикла на швидкості 150 км/год. Після того я переглянув усе своє життя і зрозумів, що саме потрібно робити. І за дивним збігом обставин я впав прямо перед студією «Комора». Випадковостей не буває...
запитання:
гриць))
привіт)) ви любите сюрпризи? форс-мажори вас вибивають із колії чи, навпаки, стимулюють та змушують зібратися?
відповідь:
Григорій Вагапов
Просто обожнюю форс-мажори, принаймні поки мені щастить із них випетлювати. На останньому концерті, наприклад, одразу порвалися три струни – так старався... Якимось дивом обійшлися без гітари. Весь вечір співав і пританцьовув, прикольна штука.
запитання:
Анічка
Ви одружені? Як ваші рідні ставляться до вашого байкерського стилю життя, постійних гастролей? чи часто у вас на гастролях виникають романи?
відповідь:
Григорій Вагапов
Я одружений. У мене двоє дітей. Тому далі відповідати на це запитання не просто небезпечно, а прямо катастрофа...
запитання:
гена_корсунь
где вы учились играть на гитаре?
відповідь:
Григорій Вагапов
В музичній школі я сім років вчився грати на скрипці. Після цього гітару сприймаю як коханку. Я не вчився на ній грати, вона взялася, і на ній грається. Я б не сказав, що професійно граю на гітарі, це – не соло-інструмент, а акомпанемент під голос. Але, можливо, саме через те, що я її так мало знаю, вона мені так подобається.
запитання:
Толік
Був на вашому концерті у Бочці. Не було Кутєпова (не скажу, шо його дуже не вистачало). Це він пройсто не прийшов, чи ви ваші творчі дороги просто розішлися?
відповідь:
Григорій Вагапов
Так, наші творчі дороги розійшлися, і в цьому немає нічого поганого. Бодя займається власними проектами. Я був у Коктебелі на презентації його проекту «Є-бенд». Людина грає, людина при справі. Дуже за нього радий.
запитання:
dianka26
григорію, як вважаєте, чи припустима нецензурна лексика та усілякі "гострі" слівця у текстах пісень, на театральній сцені, в літературі тощо? чи цього завжди можна уникнути?
відповідь:
Григорій Вагапов
Все залежить від того, яку роль ти граєш. Якщо роль митця, то це – не твоя лексика. А якщо ти – частина того народу, який зібрався в залі, то маєш говорити їхньою мовою. В такому спілкуванні «гострих слівець» просто не буває.
запитання:
зяма
Коли у "ВЧ" день народження? І рік (коли з*явилася група)? Дякую:)))
відповідь:
Григорій Вагапов
18 листопада 2009 року. Точкою відліку є перший альбом «СкаСка», записаний на студії «Комора». Вважаю, день народження – це запис альбому, бо для гурту саме це є показником його діяльності.
запитання:
зяма
Вас, певно, вже дістали цим питанням, тож перепрошу, але цікавість сильніша за все:))) Чому "Вперше чую"? Раніше, здається, був "Тетраколор"... Чому змінили назву? Чи це частина концепції гурту - постійного експерименту та оновлення?:)))
відповідь:
Григорій Вагапов
«Тетраколор» – це гурт, який був створений для власного задовлення і з абсолютно некомерційними інтерсами. Це був просто прикол: Богдан Кутєпов і Григорій Вагапов – гурт «Тетраколор». А «Вперше чую» – це проект, який дає можливості та, власне, виправдовує свою назву: на кожному новому концерті я зобов’язуюся дати щось нове. Це і зобов’язує, і дисциплінує, і дає змогу постійно працювати з новими людьми. Не думаю, що ще буду змінювати назву цього проекту. Поки що нічого більш вдалого мені в голову не приходить.
запитання:
ченчик)
Почему на концерты V4 всегда сверх-демократичные цены?! Вам же, музыкантам, это, должно быть, крайне не выгодно? А если гастроли в других городах - то это еще и затраты на дорогу, проживание и т.д. Или главное кайф от процесса?=) П.с.: Спасибо за то, что вы есть, и за то, какие есть=))
відповідь:
Григорій Вагапов
Ми ж не можемо брати зі своїх людей багато грошей. І хочемо, щоб люди приходили до нас і отримували задоволення. А ріст аудиторії гурту потрібен для того, аби використовувати гроші спонсорів, а не конкретних людей.
запитання:
ченчик)
Приветствую вас!!! Скажите всегда ли в основу ваших текстов лежит реальная история, герой? как родился Ченчик, кто он?=)
відповідь:
Григорій Вагапов
Кожна пісня – це історія з життя, а не щось вигадане. «Ченчик» – це скоромовка, якою в Інституті журналістикі нас серйозно муштрували. Це –пісня-запитання, в ній немає відповіді. Мені й самому цікаво взнати, хто такий Ченчик. Варіантів може бути багато. Наприклад, один сибиряк казав: «Ченчик, братуха, это – 0,25 водки». Потім згадалося, що Ченчик – це прізвище мого викладача з фізики, був такий Григорій Михайлович Ченчик. До речі, до мене в друзі у соціальних мережах періодичено додаються люди з таким прізвищем.
запитання:
kollin
Что помогает ВЧ не заболеть "звездной болезнью"?)
відповідь:
Григорій Вагапов
У «Вперше чую» ніколи не було раптового успіху. І не було такого, щоб після виходу якоїсь із пісень я раптом прокинувся «зіркою». Тому вся відомість проекту – це результат праці, яка потихеньку і робить нам щеплення від «зіркової хвороби».
запитання:
kollin
Работаете ли вы по специальности, журналистом? если нет- почему?или вас кормит исключительно музыка?
відповідь:
Григорій Вагапов
Зараз за спеціальністю не працюю, тому що музика – це остання можливість працювати у сфері, яка не є цензурованою. Саме тому й не працюю в журналістиці, саме тому – співаю...
запитання:
kollin
Несколько вопросов к вам. Считаете ли вы свою группу частью украинского шоу-бизнеса? Стремитесь ли на "большую сцену", или для вас важнее сохранять нишу?
відповідь:
Григорій Вагапов
Поки що я не вважаю «Вперше чую» частиною українського шоу-бізнесу. Але на «велику сцену», так, прагнемо. Хоча, напевно, ця «велика сцена» у мене вже є: адже є можливість співати для рідних мені за духом людей. А оскільки таких багато, то сцена, на якій я виступаю, і так велика. Звісно, рости і розвиватися потрібно. Але від своєї основної аудиторії, байкерів, ніколи не відмовлюся.
запитання:
smile:)
Грицю, Ви - чудові! Як класно, що є такі позитивні та справжні люди. Дякую за Ваші пісні. Посмішок Вам.:)
відповідь:
Григорій Вагапов
Дякую, це дуже приємна штука. Слава Богу, що є люди, яким це подобається. Інакше – для кого співати? Короля грає свита, а виконавця – аудиторія.
запитання:
бука
привіт) виступатимете цього року на zixzixzone? давно дружите та співпрацюєте з цим фестом? чого очікуєте від цьогорічного?)
відповідь:
Григорій Вагапов
Будемо виступати 5 грудня о 19.00. Я бачив, як зароджувався цей фест, адже його створювали мої друзі Богдан Кутєпов і Максим Демський.