Туреччина втручається у війну за Нагірний Карабах, поставляючи Азербайджану турецьку зброю і відправляючи туди найманців. З такою заявою виступив представник Міноборони Вірменії Арцрун Ованнісян, повідомляє вірменське видання Verelq.
За словами вірменського чиновника, у азербайджанських військових "ці факти (про постачання зброї – ред.) вже не викликають сумнівів".
"Про бойовиків не можу стверджувати, потрібно більше доказів – і будемо говорити вже більш впевнено", – уточнив Ованнісян.
Нагадаємо, Туреччина закликала Вірменію "негайно припинити агресію" по відношенню до Азербайджану. Крім того, Анкара пообіцяла Баку підтримку у зв'язку з ситуацією в Карабасі.
P.D. Азербайджан офіційно спростував присутність турецьких найманців у Нагірному Карабасі. У відповідь вони заявили, що на стороні Вірменії борються найманці з Сирії та країн Близького Сходу.
Росія в свою чергу відмовилася коментувати інформацію, що в конфлікті в Нагірному Карабасі беруть участь сирійські найманці.
"Не можемо це коментувати", - цитує Інтерфакс заступника глави МЗС РФ Андрія Руденка.
Раніше повідомлялося, як Азербайджан і Вірменія почали битву за Нагірний Карабах. Протистояння між вірменами та азербайджанцями триває понад 100 років.
Конфлікт в Нагірному Карабасі: останні новини
- Вранці в неділю, 27 вересня, збройні сили Азербайджану напали на невизнану Нагірно-Карабахську Республіку. Між силами Вірменії та Азербайджану почалися запеклі бої.
- Кабмін Вірменії ввів воєнний стан в країні й оголосив загальну мобілізацію через події в Карабасі.
- Пізніше Азербайджан також прийняв рішення з 28 вересня ввести воєнний стан на території країни. У державі діятиме комендантська година.
- Росія провела переговори з вірменською стороною і закликала Баку й Єреван врегулювати конфліктну ситуацію.
- У НАТО закликали сторони домовитися мирним шляхом. Також США звернулися до Баку і Єревану. Вашингтон закликав сторони повернутися до переговорів у рамках групи ОБСЄ.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред