Нова хвиля агресії в США: в Каліфорнії знайшли повішених на дереві афроамериканців

15 червня 2020, 23:29оновлено 16 червня 2020, 02:38
993
Родичі звинувачують поліцію в необ'єктивному розслідуванні події.
Нова хвиля агресії в США: в Каліфорнії знайшли повішених на дереві афроамериканців
У США знову заворушення після загибелі афроамериканців / Фото: REUTERS

У США в штаті Каліфорнія напередодні були виявлені два трупи афроамериканців Роберта Фуллера та Малкольма Харша, повішених на дереві.

Як повідомляє Голос Америки, загиблі були знайдені приблизно в один час, але в різних районах.

За відомостями поліції, тіло 24-річного Роберта Фуллера було знайдено на дереві неподалік від будівлі мерії міста Палмдейл кілька днів тому. А 38-річного Малкольма Харша виявили повішеним на дереві в Вікторвіллі, недалеко від табору бездомних.

Правоохоронці в обох випадках заявили, що мова йде про самогубство. Однак під тиском громадськості почали ретельне розслідування інцидентів.

"Нам потрібна правда. Мій брат не був схильний до самогубства. Він прагнув виживати", - заявила на траурному заході сестра Фуллера Дайамонд Александер.

читайте такожКоп коліном душить Трампа: в журналі Charlie Hebdo познущалися над президентом СШАТисячі людей зібралися у суботу в Палмдейлі на меморіальний захід в пам'ять про загиблих. Одна з учасниць публічно заявила, що влада підозрює "самогубство", вона підозрює "лінчування". Сім'я загиблого категорично заявила, що їм "треба правосуддя, а не зручні відмовки".

"Померти можна багатьма різними способами, але, враховуючи нинішню расову напруженість, пояснення, що чорношкірий чоловік повісився на дереві, нас, безумовно, зараз не влаштовує", – додають рідні Харша.

Як раніше повідомлялося, у США почалася нова хвиля протестів після того, як в місті Атланта, штат Джорджія, в п'ятницю ввечері, 12 червня, поліцейський застрелив 27-річного темношкірого чоловіка Рэйшарда Брукса.

Нагадаємо, 25 травня у місті Міннеаполіс, штат Міннесота, поліцейський убив 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда – він наступив йому на шию. Після чого люди звинуватили правоохоронців у расизмі і спалили поліцейську ділянку. Потім "вибухнула" вся країна - народ вийшов на вулиці і влаштував масові заворушення. Американські міста один за іншим почали запроваджувати комендантську годину через погроми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти