Італієць Ланфранко Чірілло є архітектором палацу під Геленджиком, який пов'язують з президентом Росії Володимиром Путіним.
Чірілло пишається статусом "архітектор Путіна", але зазначає, що "на жаль, це неправда". Архітектор стверджує, що проектував будинок під Геленджиком для компанії Стройгазконсалтинг, з якою він багато співпрацював, пише Медуза.
Італієць з паспортом РФ стверджує, що "ніколи не зустрічався з Путіним в Геленджику", але уточнюючі питання на цю тему ігнорує. Як і питання про знайомство з іншими високопоставленими чиновниками і топ-менеджерами держкорпорацій.
Підкреслюється, що видання La Repubblica писало, що "дача Путіна" на Чорному морі повинна була "скласти конкуренцію" віллі екс-прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі на Сардинії. Резиденція прославилася завдяки секс-скандалам, пов'язаним з ім'ям Берлусконі. Паралелі з віллою проводять і розслідувачі з The Insider, які відзначають, що проект на мисі Ідокопас почали розробляти за пару років після візиту Путіна в Сан-Мартіно.
Хоча, за словами архітектора, ніякого зв'язку між об'єктами немає: "Вони різні за розміром і стилем. Вілла "Чертоза" - французько — середземноморська, а палац в Геленджику - неокласичний. "Чертоза" - тисяча квадратних метрів, територія близько 80 гектарів, все різне...""
читайте такожМармурові статуї і аквадискотека: спливли нові деталі про палац Путіна
Палац Путіна: про що повідомлялося раніше
- У Фонді боротьби з корупцією оприлюднили розслідування, в якому говориться, що Загальна площа "палацу Путіна" оцінюють в 17 691 квадратний метр, а попередня вартість будівництва становить близько 100 млрд рублів.
- У фонді з'ясували, що на території особняка є підземний вісімдесятиметровий міст, Льодовий палац, тунель для спуску до Чорного моря і навіть церква.
- У Кремлі стверджують, що цей особняк не був побудований для президента РФ.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред