25% курців у світі кидають недопалки на землю і вважають, що це нормально – дослідження

15 вересня 2020, 09:31оновлено 15 вересня 2020, 10:25
88
У 10 країнах світу провели глобальне соціологічне дослідження – аби зрозуміти передумови засмічення недопалками.
25% курців у світі кидають недопалки на землю і вважають, що це нормально – дослідження

25% дорослих курців кидають недопалки на землю, оскільки "вважають, що це нормальний спосіб утилізації сигарет". При цьому кожен восьмий споживач сигарет "не вважає, що це забруднює навколишнє середовище".

Такими є результати глобального соціологічного дослідження, яке було проведено соціологічною компанією Kantar.

Загалом протягом березня-травня 2020 р. було опитано 12 800 респондентів у 10 країнах (Великобританія, Німеччина, Норвегія, Росія, Японія, Філіппіни, Австралія, Південна Африка, Бразилія, США).

відео дня

Як показало дослідження, в середньому опитані курці випалюють по 11 сигарет на день. Причому 7 з них – поза межами приміщення, створюючи передумови для значного засмічення недопалками навколишнього середовища.

Показово, що значна частина опитаних курців не знали, що в фільтрах сигарет міститься пластик. Точніше - біо-пластик, який розпадається у навколишньому середовищі, в залежності від умов – від 3 місяців до 15 років. Адже 38% вважали, що фільтри містять бавовну, а 37% - папір. Лише 13% респондентів правильно ідентифікували як основний компонент фільтрів біо-пластик.

Дослідження також показало, що є потенціал для зміни поведінки курців, аби суттєво скоротити викиди недопалків. Так, 47% респондентів визнали, що відчувають злість, коли бачать, як хтось кидає на землю недопалки.

Крім того, певним стимулом для підвищення екологічної свідомості населення стала пандемія коронавірусу. 59% респондентів зізналися, що пандемія посилила їхню стурбованість щодо стану навколишнього середовища, а 65% заявили, що почали відчувати більший рівень відповідальності щодо того, як їхня поведінка впливає на екологію.

У відповідь на результати дослідження, в Philip Morris International вже розробили і почали впровадження стратегії, мета якої – до 2025 р. зменшити обсяги пластикового сміття від продукції компанії на 50%.

"Ми плануємо знизити рівень некоректної утилізації відходів нашої продукції – передовсім, сигаретних недопалків – шляхом освітніх програм, співпраці з представниками влади, експертами і організаціями, які працюють над проблемами відходів, але також шляхом надання практичних рішень – у т.ч. обладнання для утилізації недопалків" – заявили в глобальному офісі Philip Morris International.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти