У Житомирській, Запорізькій, Київській, Миколаївській, Сумській, Херсонській та Чернігівській областях деокуповано 919 населених пунктів. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.
"29% з них вже активували роботу органів місцевого самоврядування та їхніх виконавчих органів", - зазначив він.
192 населених пункти, за словами Тимошенка, розпочали роботу гуманітарних штабів, цим опікуються обласні військові адміністрації спільно з ДСНС, у 70-ти – проведено розмінування територій, 306 деокупованих населених пунктів відновили роботу Національної поліції.
Заступник керівника ОП також повідомив, що у деокупованих населених пунктах відновлюється критична інфраструктура. Так, зокрема, газове забезпечення відновлене у понад 280 населених пунктів, постачання електроенергії – у понад 300 населених пунктах, водопостачання та водовідведення – відновлено майже на третину.
Роботу АЗС поновлено у 83 населених пунктах, а 335 населених пунктів вже мають послуги мобільного зв'язку.
Відновлюється також робота медичних закладів, продовольчих магазинів та закладів з надання соціальних послуг.
Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко повідомив, що українські аналітичні центри, міжнародні аудиторські компанії, парламентські комітети та міністерства спільно з Президентом працюють над планом післявоєнного відновлення та розвитку країни, в який закладені безпековий, економічний, інфраструктурний та соціальний напрями.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред