У МЗС висловилися щодо перспектив безвізу між Україною та США

6 лютого 2021, 18:29
149
Міністр закордонних справ України заявив, що питання про безвіз із США буде поставлено не зараз, а в майбутньому. Зараз варто зупинитися на програмах мобільності.
Кулеба
Кулеба висловився про безвіз між США та Україною / УНІАН

Наразі питання безвізу між Україною та США вирішити неможливо, але в майбутньому можна буде розпочати його обговорення, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, пише Радіо Свобода.

Він зазначив, що на даному етапі може йти мова про програми мобільності для збільшення кількості подорожей між двома країнами.

"Зараз це питання нереальне, щоб його порушити і відразу вирішити. Колись ми, безумовно, домагатимемося такого. Але я за те, щоб ставити собі амбітні, але реалістичні цілі. Тому зараз про безвізові з США мова не йде, але можуть бути програми мобільності, де люди зможуть більше подорожувати в Америку, американці більше подорожувати в Україну. Нам це дуже потрібно", - сказав міністр.

відео дня

Відносини між Україною та США - про що повідомлялося раніше:

  • 1 лютого президент України Володимир Зеленський заявив, що хотів би, щоб глава Білого дому Джо Байден приєднався до участі в переговорах у нормандському форматі.
  • Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сумнівається, що США зможуть повноцінно приєднатися до нормандського формату (Україна, Росія, Німеччина, Франція) для врегулювання ситуації на Донбасі, хоча, за повідомленнями, ЗМІ Джо Байден розглядає приєднання до нормандської четвірки.
  • У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що розширення нормандського формату за рахунок США потрібно Україні, щоб відійти від виконання Мінських домовленостей.
  • Військовий експерт Олег Жданов пояснив, чому Путін погодиться на участь США в нормандських переговорах щодо Донбасу і що буде, якщо він чинитиме опір.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти