Українців почали забезпечувати безкоштовними дровами: як отримати

Безкоштовну деревину можуть отримати жителі шести областей.
Дров
Українців почали забезпечувати безкоштовними дровами / УНІАН

Жителі прифронтових районів ряду областей України почали отримувати безкоштовні дрова.

Почали доставляти дрова та відповідні територіальні громади Дніпропетровщини, повідомила віце-прем'єр-міністр України Ірина Верещук. Зокрема, там деревину вже отримали близько 100 домогосподарств.

Для отримання безкоштовних дров жителям прифронтових областей необхідно звернутися до органів місцевого самоврядування або військові адміністрації.

У заявці необхідно вказати:

 1. паспортні дані;
 2. контактну інформацію;
 3. місце проживання.

"У разі втрати документів можна пред'явити будь-який документ, що посвідчує особу, у додатку "Дія". Якщо у вас немає можливості забрати дрова самостійно, місцева влада доставить деревину до вас у двір", – розповіли в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Хто може отримати безкоштовні дрова?

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль перерахував області, мешканців яких забезпечуватимуть безкоштовними дровами:

 • Донецький;
 • Дніпропетровський;
 • Чернігівський;
 • Харківський;
 • Сумський;
 • Херсонський;
 • Миколаївський;
 • Запорізький.

Відключення світла в Україні

У Forbes розповіли про трьох сценаріях Уряду України щодо дій на випадок блекаута. Вони передбачають варіанти дій на випадок, якщо електроживлення зникне на період від 12 годин до 7 діб. Розвиток цих сценаріїв залежить від того, по яких об'єктах будуть бити російські окупанти.

Прем'єр-міністр Дмитро Шмигаль розповів, що після ракетного удару 23 листопада станом на 27 листопада в Україні вже вдалося стабілізувати роботу енергосистеми, яка була серйозно пошкоджена. Однак дефіцит електрики ще залишається, зараз він знаходиться на рівні 20%.

Раніше українців попередили, що ракетних ударів з боку окупантів можна очікувати в будь-яку хвилину, тому потрібно бути максимально готовими до них. Громадянам України назвали 8 основних кроків, які варто зробити, щоб бути готовими до такого повороту подій.

Читайте також:

Автор: Сергій Кущ
Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти