Ви дізнаєтесь:
- Як зробити скріншот всього екрана на Windows 10
- Як зберегти скріншот на комп'ютері
Під час користування комп'ютером часто виникає потреба зробити скріншот екрану. Якщо на телефоні це зазвичай досить просто і виконується за допомогою затискання двох кнопок, то як зробити скріншот всього екрана Windows 10 знають далеко не усі.
Главред дізнався, як зробити скріншот екрану на комп'ютері та зберегти його, якщо операційна система вашого ПК Windows 10. Microsoft поділилася детальною інструкцією.
Для того щоб зробити знімок усього екрана, скористайтеся клавішею Print Screen (PrtSc). Натисніть її, після чого скріншот буде збережений у буфері обміну. Вставте його в графічний редактор або документ, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + V.
Якщо вам потрібно зробити скріншот всього екрана і автоматично зберегти його, необхідно натиснути Windows + PrtSc, після чого зображення автоматично збережеться в папці: C:\Users\Ваше_ім'я\Pictures\Screenshots.
У випадку, якщо ви хочете зробити скріншот лише активного вікна, натискайте комбінацію Alt + PrtSc. Скріншот буде збережено в буфері обміну, і його можна вставити у будь-який редактор.
Читайте також:
- Скільки електроенергії витрачає інтернет: відповідь здивує багатьох
- Багато хто не здогадується про підробку: як перевірити iPhone на оригінальність
- Як почистити сітку динаміка на телефоні: прості лайфхаки працюють на всі 100
Що відомо про Microsoft
Microsoft Corporation — багатонаціональна з американським корінням корпорація комп'ютерних технологій зі 124 тис. працівників у 102 країнах (2017 р.), є найбільшою у світі компанією-виробником програмного забезпечення. Головний офіс розташований у корпоративному кампусі в Редмонді (Вашингтон, США), повідомляє Вікіпедія.
Найпопулярнішими продуктами корпорації є операційні системи Microsoft Windows та офісний пакет Microsoft Office. Microsoft володіє значними компаніями в інших частинах ринку, як от кабельна телевізійна мережа MSNBC, інтернет-портал MSN і мультимедійна енциклопедія Microsoft "Encarta". Компанія також продає апаратне забезпечення, наприклад, комп'ютерні миші Microsoft, а також такі розважальні продукти, як Xbox, Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X та MSN TV.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред