"Приходжу - біжу до неї": Дорофєєва розповіла про поповнення в родині з Кацуріним

10 березня 2025, 21:38оновлено 10 березня, 22:24
83
Надя Дорофєєва відчуває абсолютне щастя.
Надя Дорофеева, Миша Кацурин
У Наді Дорофєєвої з'явився хом'як / колаж: Главред, фото: instagram.com, Надя Дорофєєва

Коротко:

  • Надя Дорофєєва розповіла, як вона уживається з хом'яком
  • Співачка в захваті від змін у житті

Українська співачка Надя Дорофєєва поділилася, як змінилося її життя з Мішею Кацуріним після того, як у їхній родині з'явився хом'як.

В інтерв'ю для "Нашого радіо" співачка зазначила, що, виявляється, хом'як на прізвисько Чурчхелла не її.

відео дня

"Для тих, хто думає, що я не в собі, Чурчхелла - це не їжа, це - сирійський хом'як. По-перше, це хом'як не мій", - зізналася Дорофєєва.

Також, за словами Наді, цей хом'як доньки Міші від попереднього шлюбу - Олександри.

"Я не думала, що я буду це відчувати. Тому що приходжу - біжу до неї. Я її називаю Чуча. Вона сама виходить на ручки, вона бігає по нас, ми купили величезну кулю, в яку ми її садимо, вона бігає по дому", - поділилася співачка.

'Приходжу - біжу до неї': Дорофєєва розповіла про поповнення в родині з Кацуріним
Надя Дорофєєва / інфографіка: Главред

Любиш чутки, плітки та скандали зі світу зірок? Підпишись на закритий телеграм-канал STARS UA.

Останні новини шоу-бізнесу

Зазначимо, як повідомляв Главред, Ольга Сумська зізналася, що дочка просить не втручатися в її особисте життя. Акторка поділилася, що її молодша дочка Анна Борисюк не бажає, щоб хтось їй давав поради.

А також Марічка Падалко пояснила, чому її колега та подруга Лідія Таран наважилася виїхати з України та вже три роки живе з донькою Василиною у Франції. Виявляється, Таран поїхала до Франції через те, що вона з донькою жила в небезпечному районі Києва, який на початку повномасштабної війни постійно був під обстрілами.

Вас може зацікавити:

Хто така Надя Дорофєєва?

Надя Дорофєєва або Dorofeeva - українська співачка, авторка пісень, акторка. Колишня учасниця поп-дуету "Время и Стекло" (2010-2020); зараз виступає, як сольний виконавець. Зірковий тренер музичних проєктів "Голос країни" та "Голос. Діти".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Новини партнерів
Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти