Сльози, танці в роздягальні і голий фанат на полі: як футболісти відсвяткували перемогу над Швецією

30 червня 2021, 02:21
Український фанат прорвався на поле, щоб привітати збірну з виходом в 1/4 фіналу Євро.

Збірна України з футболу вперше в історії пробилася до чвертьфіналу чемпіонату Європи. Команда Андрія Шевченка на останніх хвилинах додаткового часу вирвала перемогу над Швецією – 2:1.

Гра видалася дуже нервовою. Українці відкрили рахунок на 27-й хвилині. Після чудового пасу Андрія Ярмоленка точним ударом відзначився Олександр Зінченко.

Перед самою перервою Форсберг не без допомоги рикошету зумів зрівняти рахунок. У другому таймі обидві команди перевірили нервову гру, але все вирішилося в овертаймі.

Ключовим моментом стало видалення Даніельсона на 98-й хвилині за грубий фол над українським футболістом. Наш нападник у підсумку був замінений.

Розв'язка настала на останній хвилині додаткового часу після того, як Артем Довбик головою переправив м'яч у сітку після подачі Зінченка.

Після фінального свистка, українські футболісти подякували вболівальникам.

А ось в роздягальні футболісти влаштували справжні танці.

З такої нагоди Роман Яремчук танцював і показував свої емоції.

Віталій Миколенко на своїй сторінці в Instagram поділився веселим відео, на якому танцюють Роман Яремчук та Євген Макаренко. Особливо виділився форвард Гента.

Варто відзначити, що не тільки наші футболісти емоційно святкували перемогу, а й на емоціях один з уболівальників нашої команди прорвався на поле, щоб відзначити подію разом з футболістами.

Вболівальник прорвався повз стюардів і встиг пробігтися по полю, поки його не завалили на газон. Євген Макаренко намагався відбити його у працівників стадіону, але його все одно повели з поля.

В 1/4 фіналу Євро-2020 Україна зустрінеться з Англією 3 липня.

Крім того, президент України Володимир Зеленський також привітав футболістів збірної України з феноменальною перемогою в 1/8 Євро-2020.