Йогурт і "молочка" впливають на тиск: що відбувається

19 березня 2021, 17:45оновлено 19 березня 2021, 20:05
462
Кисломолочні продукти дуже корисні для здоров'я.
Айран_йогурт
Вчені планують випустити продукт для пацієнтів з гіпертензією / Pixabay

Хімічні речовини в ферментованому молоці та інших продуктах, виготовлених з нього, таких як живий йогурт, допомагають управляти здоровими кишковими бактеріями, які розщеплюють їжу.

За словами дослідників, з'являється все більше доказів того, що кишкові бактерії або мікробіота можуть впливати на розвиток високого кров'яного тиску, пише Express.co.uk.

Також може допомогти вживання кисломолочних продуктів, таких як йогурт, кефір, кисломолочна пахта і кинжелк (скандинавське кисле молоко).

Автор дослідження доктор Белінда Вальєхо-Кордова з Центру досліджень і розробок харчових продуктів в Соноре, Мексика, сказала: "Кілька досліджень показали, що ферментоване молоко може позитивно впливати на мікробіоту кишечника або надавати антигіпертензивну дію.

читайте такожЛікарі назвали підступну небезпеку йогурту

Проте кілька досліджень показали зв'язок між антигіпертензивним ефектом ферментованого молока та індукованим мікробним балансом. Примітно, що антигіпертензивний ефект був приписаний в основному пептидам ACEI, і мало досліджень пов'язували цей ефект з модуляцією кишечника".

За словами дослідників, з'являється все більше свідчень того, що кишкові бактерії або мікробіота можуть впливати на розвиток високого кров'яного тиску.

Спеціальне молоко може бути розроблено для людей з гіпертонією.

У дослідженні також розглядалися способи управління кишечником за допомогою цих спеціально розроблених видів молока.

Ідея полягає в тому, що це молоко буде продаватися в супермаркетах разом зі зростаючим числом Альтернативних продуктів для здоров'я.

Здорові бактерії та органічні білки, що містяться в деяких ферментованих молочних продуктах, можуть контролювати мікробіоту і, отже, сприяти зниженню високого кров'яного тиску.

Високий кров'яний тиск є фактором ризику розвитку серцево-судинних захворювань і однією з основних причин смерті в усьому світі.

Вальєхо-Кордова сказав: "нові дані свідчать про те, що антигіпертензивне ферментоване молоко, включаючи пробіотики, біоактивні пептиди та екзополісахариди, отримані з молока, ферментованого певними молочнокислими бактеріями, може регулювати мікробіоту кишечника.

Таким чином, існує потенціал для розробки ферментованого молока на замовлення з модуляцією кишкової мікробіоти і ефектами зниження артеріального тиску.

Результати були опубліковані в Journal of Dairy Science, і вчені говорять, що додаткові дослідження допоможуть зрозуміти антигіпертензивний ефект ферментованого молока.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти