Лікар назвав дієтичні хитрощі, щоб прожити довше

15 лютого 2021, 16:15
316
Прості зміни в харчуванні можуть істотно вплинути на довголіття.
довголіття
Прості зміни в харчуванні можуть істотно вплинути на довголіття. / Фото: vegetarian-way.com

Ключ до довгого і повноцінного життя - це не справжня загадка, а простий процес, що вимагає прихильності і уваги. Ніде цей вислів не є більш важливим, ніж щодо продуктів, які ми вибираємо.

Хоча може здатися, що дотримуватися хорошого харчування легко, це насправді може бути дивно просто. Це тому, що прості зміни в харчуванні можуть істотно вплинути на довголіття.

Express.co.uk поговорив з доктором Амером Кханом, нагородженим доктором, експертом з регенеративної медицини та засновником клініки Harley Street Skin, щоб зрозуміти Прості дієтичні прийоми, які можуть максимізувати довголіття.

відео дня

Він позначив шість найважливіших порад:

читайте такожПередозування жувальними вітамінами: що трапиться

Здорове м'ясо-це здорова худоба

Доктор Хан пояснив: "на перший погляд це здається простим - ми хочемо, щоб наша риба, птиця і м'ясо надходили з поголів'я здорової домашньої худоби. Дотримуйтесь цієї логіки, думайте про натуральну і трав'яну відгодівлю для вашого м'яса, а також про рибу, отриману з моря і природних річок, - радить доктор Хан.

"Крім того, для нашого кишечника і для планети буде краще, якщо ми постараємося не перестаратися і будемо дотримуватися цих правил, які полягають в тому, що порція не повинна перевищувати розмір вашої долоні, близько 75 г."

Їжте вуглеводи в чистому вигляді

Існує правило, що вуглеводи з низьким ГІ набагато краще для вашого здоров'я, ніж вуглеводи з високим ГІ.

ГІ-це рейтингова система для продуктів, що містять вуглеводи. Він показує, наскільки швидко кожен продукт харчування впливає на рівень цукру (глюкози) в крові, коли цей продукт з'їдається окремо.

За словами доктора Кхана, вживання необроблених вуглеводів є обов'язковою умовою для тривалого здоров'я, і ви можете домогтися цього, додавши в свій раціон різнокольорові фрукти і овочі. Ті, які знаходяться в сезон, більш здорові, оскільки вони не зберігалися в холодильниках протягом тривалого часу", - сказав він.

"Крім того, ви повинні спробувати купувати органічні продукти, оскільки вони не піддаються впливу пестицидів", говорить він.

Контролюйте розмір порцій

Як повідомив доктор Хан, дослідження на тваринах показують, що зниження споживання калорій на 10-50 відсотків може збільшити максимальну тривалість життя людини.

Дослідження на людях показують аналогічні зв'язки між низьким споживанням калорій і збільшеною тривалістю життя з більш низькою ймовірністю захворювання.

"Природно, обмеження калорій допомагає зменшити зайву масу тіла і жир на животі, які несуть ризик скорочення тривалості життя", - говорить доктор Хан.

Приправа

За словами доктора Хана, трави і спеції не тільки роблять їжу смачнішою, але і благотворно впливають на здоров'я і самопочуття.

"Багато з них використовувалися в лікувальних цілях в минулому, і є докази їх ролі в боротьбі з певними захворюваннями і станами".

Хоча ви повинні бути обережні з тим, скільки солі ви використовуєте, морська сіль і гімалайська сіль - кращі типи, так як вони містять ряд корисних для здоров'я мінералів, додає Де Хан.

Додавайте кальцій і магній

Відомо, що кальцій необхідний для здоров'я кісток. "Однак дослідження також показують, що він може допомогти захистити від раку, діабету і серцевих захворювань, а також знизити кров'яний тиск", - повідомив доктор Хан.

Він додав: "він також підтримує функції нервів і м'язів і допомагає при схудненні. Магній необхідний для засвоєння кальцію, тому продукти, багаті і тим, і іншим, необхідні".

За словами доктора Хана, сироватковий протеїн є хорошим джерелом обох, а також сардин, білої квасолі, квасолі, насіння кунжуту, зелені, такий як капуста, капуста і брокколі, мигдалю і козячого сиру.

Вітамін B12

Доктор Хан пояснює " " магія цього вітаміну в тому, що він допомагає підтримувати рівень енергії, але також забезпечує неврологічний захист, оскільки деякі дослідження показують, що низький рівень вітаміну B12 збільшує ризик деменції і хвороби Альцгеймера".

Як він пояснив, він також бере участь у виробництві здорових червоних кров'яних тілець, підтримує здоров'я серцево-судинної і травної системи і забезпечує захист від деяких видів раку.

"І знову сардини містять вітамін B12, а також дика скумбрія і лосось, яловичина і баранина трав'яного відгодівлі, сир фета, сир і органічні курячі яйця від курей вільного вигулу", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти