У Єревані анонсували нову війну з Баку і назвали причину поразки в Карабасі

29 листопада 2020, 15:08
1448
Вірменія програла інформаційну війну, вважає Армен Саркісян.
Карабах
Війна за Нагірний Карабах / @wwwmodgovaz

Вірменською стороною було програно кілька воєн, а кульмінацією стала поразка в Нагірному Карабасі.

Про це президент Вірменії Армен Саркісян у Москві заявив на зустрічі з групою представників вірменської громади РФ, повідомляє Новини-Вірменія.

"По-перше, демографічна війна․ після припинення вогню 1994 року не спостерігалося зростання населення. Коли солдат стоїть на кордоні, він постійно дивиться на те, що у нього за спиною. Якщо там порожнеча, важко навіть сильному духом вірменському солдату. Треба було заселити цей регіон", - сказав президент Вірменії.

За його словами, Вірменією програна також інформаційна війна.

"До цього серйозно готувалися азербайджанці і турки. Ця війна триває і сьогодні, вони атакують нас. Ми цим не займалися, тому програли. Сьогодні у Вірменії ми нападаємо один на одного, замість того, щоб об'єднуватися", - сказав Саркісян.

читайте такожВійська РФ контролюють основні магістралі: про що Алієв і Шойгу домовилися щодо КарабахуПрезидент Вірменії також зазначив, що 26 років тому у вірменської сторони дійсно була найпотужніша армія в регіоні.

"Ми побудували армію з добровольців, але в кінці війни у нас була регулярна армія. На той момент наша армія технологічно була сильнішою за азербайджанську. У наступні роки Азербайджан витратив величезні гроші, щоб стати сильнішими, а ми все ще жили у славі минулого, тому в цій війні у них були дрони, а у нас немає. Наступна війна буде за участю штучного інтелекту", - сказав Саркісян.

Він додав, що потрібно займатися наукою, новими технологіями, освітою, щоб знову не зазнати поразки.

читайте такожТуреччина і РФ посварилися через Карабах: що стало причиною

  • 27 вересня, Вірменія та Азербайджан почали бойові дії в районі Нагірного Карабаху.
  • Сторони звинуватили один одного у взаємних обстрілах, в результаті яких є загиблі.
  • Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що військова операція в Карабасі є відповіддю на артилерійський обстріл з боку противника, в якому загинули азербайджанські мирні жителі.
  • Азербайджан, Вірменія і Росія 9 листопада підписали угоду про завершення війни в Нагірному Карабасі. Згідно з домовленостями, Регіон повинні покинути вірменські збройні сили і військові формування НКР. На новій лінії розмежування розміщуються війська РФ.

Історія війни за Нагірний Карабах

  • На початку 1990-х років в результаті збройного конфлікту з Вірменією і вірменським населенням Нагірного Карабаху Азербайджан втратив контроль над цією територією.
  • Режим припинення вогню між Вірменією і самопроголошеною Нагірно-Карабахською республікою, з одного боку, і Азербайджаном, з іншого боку, був встановлений в травні 1994 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти