У Вашингтона і Москви присутні серйозні розбіжності щодо низки питань, тому на відносини американської і російської держав очікують важкі часи. США змушені будуть відповідати на виклики. При цьому Штати можуть працювати з РФ в рамках певних ситуацій, включаючи політику щодо ядерних озброєнь, сказав помічник президента США Джейк Салліван в інтерв'ю телеканалу MSNBC.
За його словами, на американо-російські відносини очікують серйозні складнощі, тому що існують питання, в яких у сторін діаметрально протилежні погляди. Однак США і РФ можуть співпрацювати в рамках певних ситуацій.
"Ми вважаємо, що у відносинах з Росією чекають важкі часи, тому що існує низка питань, за якими наші позиції глибоко розрізняються, а також низка дій, на які нам необхідно відповісти рішуче. Ми також вважаємо, що можемо працювати з Росією з ключових питань порядку, включаючи ядерні, в рамках яких кілька тижнів тому ми продовжили договір щодо СНО ще на п'ять років", - вважає Салліван.читайте такожЧому США не будуть остаточно "бити горщики" з Росією
Він також додав, що політичне протистояння Вашингтона і Москви супроводжуватиметься викликами, на які Штатам слід відповідати.
"Вони будуть пов'язані з серйозними викликами. Вони потребуватимуть від Америки відстоювати свої інтереси", - підкреслив Салліван.
Відносини Росії і США
- Нові проблеми в американо-російських відносинах виникли після інтерв'ю президента США Джо Байдена телеканалу ABC. Під час бесіди господар Білого дому погодився з думкою журналіста про те, що Путін є "вбивцею".
- Росія на знак протесту відкликала свого посла у США Анатолія Антонова. Дипломата викликали до Москви, щоб обговорити ситуацію, що склалася.
- Президент РФ Володимир Путін у відповідь побажав Байдену здоров'я і сказав, що "хто так обзивається, той сам так називається".
- Також Путін викликав Байдена на публічні дебати і запропонував трансляцію дискусії в прямому ефірі.
- У Байдена відмовилися від такого заходу, підкресливши, що президент зайнятий і вже проводив телефонні перемовини з Путіним.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред