У Білорусі Олександр Лукашенко зробив сміливу заяву і передрік Інтернету швидке "зав'ядання", а телевізор назвав способом життя і закликав не відмовлятися від "класики".
Він вважає, що" комусь треба "принизити роль класичних засобів масової інформації, для чого поширюється думка, що телебачення, друковані ЗМІ та книги" себе зжили", заявив Лукашенко у своїй промові з нагоди сьогоднішнього урочистого прийому в Палаці Незалежності.
Лукашенко закликав не йти на поводу цих поглядів і назвав Інтернет, зокрема, Telegram-канали, потужною зброєю.
читайте такожЧому Зеленському краще дружити з Лукашенком, а не з гастролюючою опозицією
"Але ця зброя тільки в якійсь частині назавжди. Ось подивіться: навіть за мого життя, не кажучи вже про вас, ви побачите в'янення ось цього спалахнув феєрверку Інтернету. Я хилю вас до того: не відмовляйтеся від цієї класики. Телевізор - це спосіб життя, це спосіб мислення. Так, сьогодні багато дістали і почали тикати в цей айфон, телефон і так далі, різних марок. Але як тільки Ви зайшли до їдальні, ви натиснули кнопку, дивіться на екран. Кудись прийшли в гості - обов'язково там працює телевізор. Це треба зберегти", - вважає він.
Протести в Білорусі - про що йшлося раніше:
- У серпні в Білорусі почалися протести через вибори президента, які жорстоко придушувалися силовиками.
- Західні країни та Україна засудили застосування сили проти протестувальників і не визнали білоруські вибори законними.
- 31 Серпня санкції проти режиму Олександра Лукашенка ввели країни Балтії. Литва, Латвія та Естонія заборонили в'їзд на території своїх держав 30 білоруським чиновникам.
- Лукашенко продовжив керувати Білоруссю, його інавгурація була організована таємно.
- На Заході Лукашенка не визнали легітимним главою держави, термін дії його президентських повноважень закінчився 5 листопада 2020-го.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред