Азербайджанська армія зайняла ще 23 населених пункти в Нагірному Карабасі, повідомив президент Азербайджану Ільхам Алієв.
"Доблесна азербайджанська армія звільнила від окупації 6 сіл Фюзулінського, 4 села Ходжалінського, 5 сіл Ходжавендського, 3 села Джебраїльського , 3 села Губадлинського та 2 села Зангіланського районів Азербайджану", - написав він у своєму акаунті в Twitter.
Зокрема, ЗС Азербайджану контролюють села Гобу Ділагарда, Йал Пірахмедлі, Йухари Йагливенд, Ділагарда, Сеід Махмудлу і Алескерли Фюзулінского району, села Демірчіляр, Чахагчи, Медеткенд і Сихнаг Ходжалінського району, села Сусанлиг, Домі, Туг, Акаку і Азих Ходжавендського району, села Гусейналилар, Союдлю, Ашаги Сірік Дебраїльського району, села Юухари Моллу, Ашаги Моллу, Хочік Губадлінського району і села Кечіклі і Ордеклі Зангіланського району.
У свою чергу, як повідомив в Facebook представник Міноборони Вірменії Арцрун Ованнісян, в Карабасі тривають запеклі бої.
За його даними, спроби Азербайджану прорватися в бік Мартуні, Мартакерта, Тагаварда та інших населених пунктів зазнали невдачі.
Нагадаємо, раніше Алієв заявив про те, що азербайджанські збройні сили взяли під контроль місто Шуша в Нагірному Карабасі.
читайте такожВійськові цілі на території Вірменії: в армії Азербайджану розкрили плани
- 27 вересня, Вірменія та Азербайджан почали бойові дії в районі Нагірного Карабаху.
- Сторони звинуватили один одного у взаємних обстрілах, в результаті яких є загиблі.
- Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що військова операція в Карабасі є відповіддю на артилерійський обстріл з боку противника, в якому загинули азербайджанські мирні жителі.
Історія війни за Нагірний Карабах
- На початку 1990-х років в результаті збройного конфлікту з Вірменією і вірменським населенням Нагірного Карабаху Азербайджан втратив контроль над цією територією.
- Режим припинення вогню між Вірменією і самопроголошеною Нагірно-Карабахською республікою, з одного боку, і Азербайджаном, з іншого боку, був встановлений в травні 1994 року.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред