Участь делегацій з Польщі та США в роботі саміту Кримської платформи може надати допомогу Україні у відстоюванні своєї позиції й напевно надасть додатковий тиск на Російську Федерацію. Саме так ситуацію змалював віцепрем'єр і міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в інтерв'ю порталу Укрінформ.
"Участь США при новій президентській адміністрації, враховуючи певні зобов'язання по Будапештському меморандуму, а також Польщі, яка незабаром головуватиме в ОБСЄ, може спонукати Росію сісти за стіл переговорів і вести переговори в інтересах миру – і нарешті домовитися, а не просто блокувати всі процеси", - сказав чиновник.
Як заявив Резніков, саме так чинить Російська Федерація в Нормандському форматі й у форматі Мінських угод ‒ її представники весь час придумують всіляко відмовки, аби не піти на консенсус.читайте такожСловаччина висловилася про участь у Кримській платформі
Кримська платформа - про що раніше повідомлялося:
- У МЗС України перерахували п'ять пріоритетів у роботі Кримської платформи.
- Президент України Володимир Зеленський 12 жовтня заявив, що він вірить в успіх переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним, в результаті яких анексований Крим і окупований Донбас повернуться під політичний контроль Києва.
- 26 жовтня в МЗС України заявили, що США підтримують деокупацію Криму і готові взяти участь у створенні Кримської платформи по поверненню півострова.
- Президент Туреччини Реджеп Ердоган також висловив готовність Анкари приєднатися до переговорного майданчика з питань анексованого Криму.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред