По тисячі гривень почали поповнювати рахунки українців, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу.
Нарахування відбуваються за програмою єПідтримка. Перші виплати отримали користувачі Монобанку.
Як повідомили у фінансовій установі, близько півмільйона клієнтів, які подали заявки на тестування виплат в Дії, отримають гроші вже сьогодні.
Планується, що в 20-21 грудня (закінчення тестування виплат в Дії) будуть зараховувати кошти миттєво після схвалення заявки.
"Коли отримаєте гроші не поспішайте їх витрачати, ми надішлемо вам у виписку пропозиції від наших партнерів і ви зможете витратити їх повністю і з приємними знижками (для цього потрібно оновити версію програми, оновлення вийде сьогодні-завтра)", - додали в банку.
Зазначимо, що українці вже публікують в Мережі скріншоти зарахувань тисячі за вакцинацію на картку єПідтримка.
Достроково почали отримувати ті, хто оформив картку в рамках бета-тесту, який стартував 13 грудня.
Раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що тисячу українці зможуть отримати вже з 20-21 грудня.
Також він зазначив, що в повідомленнях Мінцифри попереджає, що кошти можуть прийти через 10 днів після того, як людина залишить заявку.
"Тисяча Зеленського" за вакцинацію: як отримати
Президент України Володимир Зеленський 15 листопада пообіцяв, що українцям, які пройдуть повний курс вакцинації (два щеплення), держава виплатить 1 000 гривень.
Програма стартувала 19 грудня. Щоб отримати "тисячу Зеленського", потрібно зробити два щеплення проти COVID - 19 затвердженими в Україні вакцинами і подати заявку в додатку Дія. Для цього потрібно оформити спеціальну віртуальну карту єПідтримка в одному з банків-партнерів проекту, відкрити рахунок, запустити додаток і авторизуватися в Дії, переконатися в наявності зеленого сертифіката, зайти в розділ Послуги, вибрати єПідтримка і вказати карту для надходження грошових коштів.
Читайте ще:
- "Вовіна тисяча": які банки вже беруть участь у програмі
- Вакциновані зможуть витратити тисячу на ліки: Зеленський назвав умову
- "Ковідна тисяча" від шахраїв: в Україні зробили клон сайту МОЗ і крадуть гроші з картки
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред