Школярі зможуть оплатити навчання: програму "тисяча Зеленського" розширять

Міністерство освіти і науки України надало на нараді пропозиції щодо розширення програми на дітей.

Гривня
В Україні розширять виплати за програмою єпідтримка / УНІАН

Найближчим часом на засіданні Кабінету міністрів буде прийнято рішення про розширення можливостей використання коштів за програмою єПідтримка.

Про це йшлося на селекторній нараді з протидії поширенню коронавірусу, яка відбулася під головуванням глави держави, повідомляється на сайті президента України.

Школярі зможуть оплатити освіту

Крім того, Міністерство освіти і науки України надало на нараді пропозиції щодо розширення програми на дітей 14-18 років. "Зокрема, з'явиться можливість використовувати ці кошти на позашкільну освіту", - йдеться в повідомленні.

Також опрацьовується рішення про таку можливість для дітей у віці 12-14 років.

Виплати особам 60+

Крім того, також розглядалося питання про виплати "ковідної тисячі" вакцинованим пенсіонерам.

Найближчим часом на засіданні Кабінету міністрів буде прийнято рішення про можливість використання коштів за програмою вакцинованими особами старше 60 років.

читайте такожЛітнім дозволять витрачати "тисячу Зеленського" на ліки: коли почнуться виплати

Тисяча за вакцинацію: як отримати

Президент України Володимир Зеленський 15 листопада пообіцяв, що українцям, які пройдуть повний курс вакцинації (два щеплення), держава виплатить 1 000 гривень.

Програма стартувала 19 грудня. Щоб отримати "тисячу Зеленського", потрібно зробити два щеплення проти COVID - 19 затвердженими в Україні вакцинами і подати заявку в додатку Дія. Для цього потрібно оформити спеціальну віртуальну карту єПідтримка в одному з банків-партнерів проекту, відкрити рахунок, запустити додаток і авторизуватися в Дії, переконатися в наявності зеленого сертифіката, зайти в розділ Послуги, вибрати єПідтримка і вказати карту для надходження грошових коштів.

Читайте ще:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти