Тарифні бунти: протестувальники закидали дачу Зеленського платіжками

25 січня 2021, 15:53оновлено 25 січня 2021, 17:24
2123
Під резиденцію "Конча-Заспа", де проживає президент Володимир Зеленський, вже стягнули сили поліції в очікуванні учасників "тарифного майдану".
Зеленський
Протестувальники несуть платіжки з рахунками на дачу Зеленського / УНІАН

У понеділок, 25 січня, біля Офісу президента в день народження Володимира Зеленського українці влаштували тарифний майдан через ціни на газ. Але на цьому протестувальники вирішили не зупинятися, і попрямували на дачу президента.

"Протестувальники мають намір привітати президента "з результатом його діяльності", і залишити біля житла глави держави платіжки з рахунками", - сказано у повідомленні Telegram-каналу PavlovskyNews. Наразі люди розходяться після мітингу.

"Багато людей спустилося в метро. Як і де збереться заявлена колона - протестувальники не уточнили", - сказано у повідомленні.

Водночас під резиденцію "Конча-Заспа", де проживає президент Володимир Зеленський, вже стягнули сили поліції в очікуванні учасників "тарифного майдану".

Представники Управління держохорони перевіряють документи журналістів і записують їх дані.

Тарифні бунти: протестувальники закидали дачу Зеленського платіжками
Тарифні бунти: протестувальники закидали дачу Зеленського платіжками

Трохи згодом учасники акції "тарифний майдан" приїхали під резиденцію президента Зеленського в Конча-Заспі і кинули платіжки на асфальт перед огорожею.

За інформацією Telegram-каналу PavlovskyNews, мітинг проходить мирно, правоохоронців більше ніж протестувальників.

Тарифні бунти: протестувальники закидали дачу Зеленського платіжками

Зазначимо, основна вимога протестувальників - зниження ціни на газ.

"Ми вимагаємо, щоб ціна на газ на сьогодні становила не більше 3 грн за кубометр. Ми вимагаємо, щоб ціна на електроенергію становила не більше 1 грн за кВт/год. Ми вимагаємо, щоб "облгази" та енергетичні мережі було націоналізовано й повернуто у державну власність, і народ України ними розпоряджався, а не як сьогодні олігархи в незаконний спосіб їх собі присвоїли", — заявив один зі спікерів на мітингу під Офісом президента 25 січня.

Також організатори тарифного протесту заявили, що вони ініціюють створення координаційних рад у всіх областях України, для організації протестів.

"Ми створюємо тарифні сотні, до цих сотень можуть вступити всі, хто бажає брати участь у протестах проти тарифного геноциду", - заявили організатори протесту.

Тарифні протести в Україні - про що йшлося раніше:

  • 25 січня у Житомирі люди прорвалися до зали міськради, де знаходився мер міста Сергій Сухомлин. Протестувальники зажадали від влади вплинути на зниження комунальних тарифів.
  • У Запоріжжі жителі міста також приєдналися до акції протесту під будівлею ОДА. Містяни вимагають знизити високі тарифи.
  • В Ужгороді люди вийшли на "тарифний майдан" з претензіями, щоб президент Зеленський виконав свою обіцянку й платіжки стали меншими.
  • У Херсоні протестувальники проти підвищення тарифів на газ перекрили трасу Херсон-Одеса.
  • У Чернівцях також відбувся протест проти комунальних тарифів. На Букаовіна люди перекрили атомобільну трасу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти