"Повернемо Львів до Польщі": провідний український волейбольний клуб змінює прописку

15 травня 2020, 14:45
293
Інфраструктура в Україні не дозволяє розвивати волейбол, вважає президент Баркома-Кажанів Олег Баран.
Барком-Кажани
Волейбольний клуб Барком-Кажани / kazhany.lviv.ua

Волейбольний клуб зі Львова Барком-Кажани подав заявку на участь у чемпіонаті Польщі в сезоні 2020/21.

Інформацію підтвердив директор департаменту зв'язку польської волейбольної ліги Каміл Складовскі.

"Можу підтвердити, що клуби з Берліна і Львова надіслали свої заявки. Для нас це велика честь", - підкреслив польський спортивний функціонер.

відео дня

Польський волейбольний фахівець Ян Сух, який раніше очолював львівських Кажанів, прокоментував можливу участь клубу в чемпіонаті Польщі в сезоні 2020/21.

"Я за те, щоб Барком-Кажани грали в Плюс-лізі. Давайте дамо їм шанс. Навіть у той час, коли я був тренером Баркома, люди говорили про ідею приєднання команди до чемпіонату Польщі.

В Україні ця команда не має собі рівних, тому вони хотіли б спробувати свої сили в нашій країні. У них дійсно сильна команда, чудовий зал, який може вмістити понад 2000 глядачів і дуже добре організований клуб.

Вони перемагали Ресовію. Давайте повернемо Львів до Польщі хоча б у волейболі", – цитує Суха польське видання Przegladsportowy.pl.

У свою чергу президент Баркома-Кажанів Олег Баран для Tribuna.com прокоментував інформацію про можливу участь клубу в чемпіонаті Польщі.

Він підкреслив, що вже проведені попередні переговори з польською та українською волейбольними федераціями.

"Це ніяка не зрада, а нормальна практика. Маркетингово це варіант НБА – якщо і нас, і Берлін візьмуть. Це може бути рішення про розширення ліги і поділ на два дивізіони. Рівень привабливості волейболу виходить на більш високий рівень. Не забувайте, що Польща – дворазовий чемпіон світу. У них найсильніший вид спорту саме волейбол", - підкреслив він.

За словами Барана, інфраструктура в Україні не дозволяє вивести волейбол на новий, якісний рівень.

"Спорт в Україні взагалі переживає стагнацію. Одна з основних причин – реально діючого законодавства для спонсорства і меценатства немає. У більшості випадків це індивідуальні бажання того чи іншого власника. Все тримається на такому", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Польщі футболіст Тарас Романчук, який змінив паспорт з української на польський, влаштував скандал з суперником через "бандерівця".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама
Новини партнерів
Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти