Кадрова політика на місцях, тобто регіональна політика – результати цього провалу відбилися на підсумкових цифрах місцевих виборів, унаслідок яких ми отримали загрозу не просто регіоналізації політики, а неофеодалізації країни, заявив політолог, директор аналітичного центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов.
"У влади була можливість піти на місцеві вибори у 2019 році, коли "зелена" команда змогла б посунути регіональних баронів. Але вибори відбулися на рік пізніше - і їх підсумки приведуть до досить плачевних для президентської політсили наслідків. Адже інфантилізм губернаторів на місцях, їх безпорадність і некомпетентність в окремих містах вже перетворилися на об'єкт насмішок", - розповів політолог у коментарі Главреду.
За його словами, результати місцевих виборів призведуть до поглиблення конфлікту між Києвом і регіональними елітами та стануть одним з тих факторів, які визначать події 2021 року.
"Можливо, в таких умовах Зеленському варто шукати більш дорослих політичних партнерів, наприклад, об'єднати зусилля з тією ж Юлією Тимошенко. Її багато лають, багато ненавидять, але сміятися їй в обличчя наважаться небагато – вони знають, що це буде коштувати їм дорого", - пояснив Золотарьов.
Провали Зеленського - про що йшлося раніше:
- Головним провалом української влади у 2020 році стало різке послаблення президентської влади. Такого не було ні за Порошенка, ні за Януковича, ні за Кучми, заявив політолог і соціолог, директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко.
- Голова Комітету економістів України Андрій Новак назвав головним провалом в економічній сфері України те, що так і не з'явилася стратегія економічного розвитку. До того ж немає навіть однорічної програми діяльності уряду. За відсутності стратегії ні всередині країни, ні за її межами ніхто не розуміє, яку ми будуємо економічну модель.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред