Чому антикорупційні органи демонструють таку низьку ефективність у боротьбі з корупцією?
Українцям зазвичай розповідають, що Ситнику і Ко "заважають". Але, насправді, все трохи не так. Ці органи по-своєму дуже ефективні. Просто створювалися вони зовсім не для боротьби з корупцією. Їх мета - контроль корупції.
Помітили, що ні МВФ, ні Посольство, ні будь-які інші структури ніколи не вимагають від України ліквідації конкретних причин і можливостей для корупції?
читайте такожЧому Захід так сильно хоче побороти корупцію в УкраїніСхеми типу "Роттердам+" процвітають при будь-якій владі і при будь-якій програмі реформ. Захід зовсім не проти того, щоб Україна розкрадалася, а часто і сам бере участь у цьому процесі – Хантер Джозефович не дасть збрехати. Але Захід завжди максимально жорстко, навіть істерично, вимагає поставити на виході "касу" - простіше кажучи, вони хочуть визначати, хто може забрати накрадене, а хто – ні.
НАЗК, САП, НАБУ, ВАКС – "каси", які визначають, хто корупціонер, а хто ні, в країні, де в силу об'єктивних причин корупціонерами є всі. І це куди більше про зовнішній контроль, ніж про корупцію.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред