Ви дізнаєтесь:
- Чим відчистити ручку з одягу
- Який засіб може вивести пляму від кулькової ручки
Під час навчального року часто у батьків школярів виникає проблема, чим вивести пасту від кулькової ручки з одягу дитини. Користувачі Quora поділилися дієвими способами.
Якщо ви любите лайфхаки, вас може зацікавити: як швидко відіпрати плями від дезодоранту і не зіпсувати річ: важливі правила.
Главред дізнався, що паста від кулькової ручки складається з пігментів, розчинників і масел, тому для її видалення найкраще підходять засоби, здатні розчиняти жири та пігменти. Тож до засобів, які допомагають вирішити проблему, як вивести пляму від кулькової ручки на кольоровій тканині відносять:
- Спирт
- Оцет
- Лак для волосся
- Рідину для зняття лаку
- Господарське мило
Якщо говорити про механізм, як видалити плями від кулькової ручки з одягу домашніми засобами, які перелічені вище, то спирт потрібно нанести на ватний диск і обережно обробити ним пляму від країв до центру.
Оцет потрібно змішати з содою в пропорції 1 столова ложка до 1 чайної і нанести отриману суміш на пляму на 15 хвилин, після чого протерти одяг чистою тканиною та відправити у пральну машину.
Лак для волосся можна розпилити безпосередньо на пляму і через кілька хвилин протерти забруднену ділянку чистою губкою. Подібний механізм дії і з рідиною для зняття лаку, однак залишки цього засобу потрібно додатково промити водою.
Якщо використовувати господарське мило, то спершу забруднений ручкою одяг змочіть теплою водою, далі добре намильте і залиште на 30 хвилин. Після цього доведеться тільки промити тканину та відправити одяг у прання.
Читайте також про видалення плям:
- Виводить плями без зайвих витрат: чим замінити порошок та мило в прибиранні
- Як видалити жовті плями на подушках: спосіб, про який мало хто знає
- Копійчаний засіб творить справжні дива: як легко прибрати пляму від праски
Що таке Quora
Quora - це соціальний веб-сайт запитань і відповідей та онлайн-ринок знань зі штаб-квартирою в Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія. Він був заснований 25 червня 2009 р. і став загальнодоступним 21 червня 2010 р. Користувачі можуть співпрацювати, редагуючи запитання та коментуючи відповіді, надані іншими користувачами. Станом на 2020 р. веб-сайт відвідували 300 мільйонів користувачів щомісяця, повідомляє Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред