
Головне:
- Шість ефективних способів, які дозволяють витрачати менше на їжу
- Фахівці поділилися порадою щодо "порятунку" овочів, які починають в'янути
Експерти говорять про те, що важливо шукати способи скоротити витрати, зокрема на повсякденні покупки в супермаркетах.
Читайте наш матеріал "Стовідсотковий спосіб врятувати запас картоплі: чи можна їсти м'який коренеплід".
Щоб допомогти в цьому, експерти поділилися практичними порадами щодо зменшення харчових відходів та економії бюджету, йдеться в матеріалі видання The Sun.
Фахівці виділили шість ефективних способів, які дають змогу сім'ям витрачати менше на їжу.
Одна з цих порад є особливо корисною - вона допоможе "оживити" вже не надто свіжі продукти і тим самим врятувати їх від відра для сміття.
Експерт Ендрю Райт, зазначив: "Ми розуміємо, якого тиску зазнають сім'ї по всій Великій Британії у зв'язку зі зростанням цін на продукти. Ми впевнені, що ділячись простими, але дієвими порадами з кухонної економії, зможемо допомогти людям зберегти частину сімейного бюджету".
Він додав: "З урахуванням останніх даних про інфляцію та різке подорожчання їжі, стає все актуальніше шукати практичні рішення. Ми прагнемо підтримати наших клієнтів не тільки якісною і компактною технікою, а й корисними рекомендаціями, які дають змогу розумніше використовувати продукти і знижувати обсяг відходів".
Мета експертів - допомогти домогосподарствам максимально ефективно розпоряджатися своїми запасами та уникати зайвих витрат.
Як уже зазначалося, фахівці поділилися своєю ключовою порадою щодо "порятунку" овочів, які починають в'янути, - і все, що для цього буде потрібно, це миска з крижаною водою.
Багато хто з нас купує свіжі продукти, використовує тільки частину, а залишки часто викидає. Але експерти впевнені: кожен елемент інгредієнтів може приносити користь - і це чудовий спосіб економити.
При цьому рекомендується: "Намагайтеся використовувати продукти на повну. Наприклад, з кісток смаженої курки можна приготувати наваристий бульйон, стебла броколі - почистити й обсмажити, а решту зелені - додати в соуси для насиченого смаку".
Хоча готові снеки здаються зручним рішенням, фахівці підкреслюють, що домашні альтернативи обходяться значно дешевше.
Експерти також радять: "Відмовтеся від дорогих магазинних закусок і напоїв. Спробуйте приготувати вдома мюслі, холодну каву або суміш із горіхів і сухофруктів - це не тільки вигідніше, але й корисніше".
Дивіться відео - як зберігати овочі та фрукти:
Звісно, якщо ви купуєте овочі лише на борщ по кілограму загалом, то проблем зі зберіганням не виникає - з'їли і забули. Про це йдеться в матеріалі на You-Tube-каналі Сніданок з 1+1.
У дачників ситуація інша: щойно закінчується збирання врожаю, постає питання, як і де його зберігати впродовж зими, адже на вирощування фруктів та овочів витрачено багато часу та сил. Про все це розповіли експерти в сюжеті.
Раніше повідомлялося про те, як правильно зберігати мед. Мед залишатиметься свіжим дуже довго, якщо правильно його зберігати.
Нагадаємо, раніше Главред писав про те, чому цибулю не варто зберігати в холодильнику. Експерт розповіла, як правильно зберігати цибулю, щоб вона залишалася свіжою місяцями.
Більше новин:
- Експерти закликали не викидати фрукти та овочі у смітник: яка причина
- Чому українські овочі дорогі, а на полицях - імпорт: чесна відповідь експерта
- Буряк зійде вже на другий день: експерт сказав, у чому замочити насіння овоча
The Sun
The Sun.co.uk - це онлайн-видання найбільшої британської газети і члена британського регулятора преси IPSO. The Sun прагне до найвищих стандартів точності у своїх репортажах і продовжує інвестувати в оригінальну журналістику в друкованих виданнях і в Інтернеті, йдеться на сайті видання.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред