
Якщо ви любите розгадувати головоломки, то загадки із пошуком відмінностей між картинками найімовірніше належать до списку ваших улюблених. Адже важко пройти повз них – вони захоплюють як своєю загадковістю, так і складністю у пошуках правильної відповіді.
Такі загадки лише спочатку можуть відлякувати, адже може здаватися, нібито вони дуже заплутані. Але насправді це не так – якщо докласти трішки зусиль, то вам вдасться знайти розгадку доволі швидко.
У наступній загадці потрібно відшукати три відмінності між малюнками, на яких зображений детектив, який щось шукає, пише jagranjosh.
Ймовірно, детектив розслідує якийсь злочин і шукає сліди злочинця, і саме тому він такий зосереджений. Він ходить по вулиці й розглядає щось в лупу.
Спершу може здаватися, нібито дві картинки однакові. Але насправді це не так. Якщо придивитися, то стане зрозуміло, що десь там заховані три відмінності, помітити які буде дуже непросто.
Але якщо максимально зосередитися на завданні й не відволікатися, то вам точно вдасться помітити правильну відповідь.

Якщо ви готові до такого випробування – тоді вперед і ні кроку назад. Ми впевнені, що вам вдасться досягнути успіху.
Правильну відповідь ми залишили внизу.

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій треба вгадати, де цифра 6 серед 8 – лише геній вгадає за 5 секунд. Помітити цифру 6 серед такої великої кількості вісімок – непросте завдання. Тільки дуже наполегливі люди з цим впораються.
Також раніше ми розповідали про загадку, у якій треба знайти, чим відрізняються 2 дідусі – лише "справжній детектив" вгадає за 37 секунд. Складно буде знайти усі три відмінності настільки швидко, адже вони дуже добре заховані.
Вас також може зацікавити:
- Як скласти цифру 6, переклавши один сірник: лише геній розгадає складну загадку
- Чим відрізняються 2 леви: лише люди із зором орла знайдуть відгадку за 19 секунд
- Що не так на автобусній зупинці: за 6 секунд загадку розв’яже лише геній
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред