
Головоломки чудово підходять для розвитку уважності та спостережливості. За допомогою таких загадок можна суттєво покращити такі навички, які є важливими для кожної людини.
Хоча спершу такі завдання можуть здаватися занадто складними, уже після кількох головоломок можна помітити, що справи йдуть все краще і краще.
У наступній загадці потрібно відшукати цифру 6 серед великої кількості вісімок, пише jagranjosh. Зробити це буде непросто, адже неслухняна цифра дуже добре заховалася і намагається не потрапляти нам на очі.
Чи вдасться вам її помітити? Це ви можете перевірити просто зараз.
Потрібно буде набратися терпіння, увімкнути "на повну" свою уважність і спробувати максимально швидко відшукати загублену цифру.
Для цього треба уважно проглянути кожен стовпець і рядок з цифрами, які ми бачимо на малюнку.
Але доведеться поспішати, адже на загадку дається дуже мало часу – всього 5 секунд. Не усі зможуть впоратися настільки швидко.

Спробуйте не відволікатися і виконати завдання настільки швидко, як вам тільки вдасться.
Правильну відповідь ми залишили внизу.

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій треба вгадати, що має ноги, але не ходить – таку загадку зможуть розгадати лише одиниці. Відповідь досить проста – кожен з нас насправді стикався із цим у реальному житті. Але непросто буде здогадатися.
Також раніше ми розповідали про завдання, у якому треба вгадати, як скласти цифру 6, переклавши один сірник – лише геній розгадає складну загадку. Тільки найрозумнішим вдасться здогадатися, як саме скласти цифру 6 з трьох сірників. Ламати сірники не можна.
Якщо ви любите головоломки, то можете розгадати ще ось такі загадки:
- Як скласти цифру 6, переклавши один сірник: лише геній розгадає складну загадку
- Хто з дітей був на вулиці: загадка, з якою впорається тільки геній
- Де тюлень серед ведмедів: лише найуважніші знайдуть його за 6 секунд
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред