Ви дізнаєтесь:
- Що потрібно зробити з печерицями перед приготуванням
- Як правильно їх чистити
Печериці - це популярний гриб, який додають до різноманітних страв. Як відомо, він дуже швидко готується та продається майже у всіх супермаркетах. Однак, деякі господині не завжди знають, як правильно їх чистити.
Експерти видання All recipes розповіли, чи потрібно чистити печериці перед приготуванням, пише Главред.
Чи потрібно чистити печериці
Як зазначають експерти видання, чистити печериці не обов'язково, хоч багато людей роблять це через побоювання щодо їхнього забруднення. Ретельного миття під водою достатньо, щоб усунути будь-які потенційні ризики.
Також можна просто обрізати зріз. Але видаляти "спіднички" не потрібно, оскільки ця частина відповідає за виразний смак і аромат грибів.
"Ростуть гриби у спеціальних стерильних умовах. Власники виробничих цехів повинні дотримуватися ряду правил, щоб їхні товари потрапили на полиці магазинів. Тому очищати гриби від шкірки перед варінням нема потреби", – наголошують експерти.
Очищати капелюшки грибів можна тоді, коли вони досягли висоти понад 5 сантиметрів. Річ у тім, що, коли гриби дозрівають, їхня шкірка потовщується, що призводить до більш твердої текстури.
Чи потрібно замочувати печериці
Довго замочувати гриби у воді не рекомендують, оскільки печериці дуже добре поглинають вологу. Це може негативно вплинути на смак та аромат продукту. Краще швидко промити гриби, використовуючи щітку або губку, щоб усунути будь-який бруд. А для видалення надлишків вологи після миття, слід висушити гриби паперовим рушником.
Читайте також:
- Штраф до 20 тисяч євро: чому в Німеччині не можна збирати гриби в лісі
- Як виростити чайний гриб: 3 способи, щоб отримати домашню комбучу
- Варити чи не варити: як правильно заморозити гриби для довгого зберігання
Що за гриби печериці?
Печериця (Agaricus) – рід грибів порядку агарикальних, до якого належать як їстівні, так і отруйні види, загалом більш ніж 300 видів по всьому світу. Поширена назва "шампіньйон" походить від фр. champignon, що означає просто "гриб".
Більшість видів печериць не утворюють мікоризи, що робить їх зручним об'єктом промислового грибівництва. Зокрема, у промислову культуру більш ніж у 70-ти країнах світу введено печерицю двоспорову (Agaricus bisporus). Деякі види (наприклад, печериця звичайна (Agaricus campestris)) належать до цінних їстівних грибів. Відомі також отруйні представники, як печериця рудіюча (Agaricus xanthodermus), пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред