
Ви дізнаєтеся:
- Як роблять міні-моркву
- Чому люди були здивовані, побачивши процес виготовлення бебі моркви
Міні-морква давно стала популярним продуктом на кухнях багатьох сімей. Вона прикрашає різдвяні закуски, служить перекусом і доповнює смажені страви.
Главред дізнався, що недавнє відкриття про те, як насправді виготовляється цей продукт, приголомшило шанувальників.
Всупереч поширеній думці, так звана "бебі" морква - це зовсім не унікальний сорт. Як з'ясувалося, міні-моркву створюють зі звичайної моркви, яку обрізають і обробляють, щоб надати їй звичного гладкого вигляду. Процес був детально показаний у відео TikTok-акаунта NowThis, який пролив світло на технологію виробництва.
Як роблять бебі моркву?
Згідно з роликом, моркву спочатку миють і сортують, видаляючи занадто товсті екземпляри. Потім її нарізають на шматочки завдовжки близько 5 см, очищають від шкірки і полірують до характерної гладкості. Готовий продукт упаковують у пластикові пакети і відправляють у магазини.
Багато користувачів соціальних мереж зізналися, що були впевнені: міні-морква - це окремий сорт овочів, спеціально вирощений у такому вигляді. Один із коментаторів написав: "Я справді думав, що це справжній маленький сорт моркви".
Як відрізнити справжню міні-моркву?
Існує і справжня міні-морква, яка збирається до повного дозрівання і продається без обробки. Щоб не сплутати її з обробленою, варто звернути увагу на маркування. Якщо на упаковці вказано "морква, нарізана для дітей", це, найімовірніше, звичайна морква, що зазнала обробки.
Дивіться відео про те, як роблять бебі моркву:
@nowthis No, they are not just small carrots. #learnontiktok#tiktokpartner♬ original sound - nowthis
Вам може бути цікаво:
- Справжній васабі куштували не всі: з чого насправді його роблять в Україні
- Терн це слива чи ні: що роблять із плодів і коли рвати ароматний фрукт
- Із чого роблять крупу кускус: спосіб виготовлення продукту здивує багатьох
Коли сіяти моркву?
Моркву можна сіяти після того, як зійде сніг. У багнюці, звісно, буде незручно робити грядки, тому земля має трохи підсохнути. До моменту посіву земля має прогрітися до +9 градусів на глибині 10 сантиметрів.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред