Ви дізнаєтесь:
- Яка риса характеру впливає на заробіток
- З чим це пов’язано
Згідно із дослідженням, оптимісти на оплачуваній роботі заробляють більше, ніж песимісти.
Близько 80 відсотків людей є оптимістами, що, як правило, заохочує наполегливість, співпрацю та амбіції, пише Главред з посиланням на Spring.
Зазначається, що бути оптимістом може бути не так добре для тих, хто починає власний бізнес. Дослідження показало, що для підприємців песимізм є більш корисною рисою особистості. Песимістичні власники бізнесу заробляють на 30% більше, ніж оптимісти.
"Підприємці зазвичай заробляють менше, працюють довше і беруть на себе більше ризиків, ніж ті, хто працює за наймом. Оптимісти ж частіше стикаються з цими проблемами, не усвідомлюючи небезпеки", - йдеться в повідомленні.
Перший автор дослідження, доктор Кріс Доусон заявив, що результати свідчать про те, що занадто багато людей розпочинають підприємницьку діяльність, принаймні, якщо йдеться про особисту вигоду.
"Як суспільство, ми відзначаємо оптимізм і підприємницьке мислення, але коли вони поєднуються, варто перевіряти реальність. Песимізм може не вважатися бажаною рисою, але він захищає людей від невдалих підприємницьких проектів", - наголосив він.
Варто підкреслити, що висновки ґрунтуються на даних за 18 років, отриманих під час великого дослідження.
Професор Девід де Меза, співавтор дослідження, сказав: "Уряди часто говорять про роль підприємців у створенні економічного зростання, але є й зворотна сторона медалі. Не можна недооцінювати особисті та суспільні наслідки невдалих бізнесів, що є саме тим, що роблять оптимісти. Політики не повинні заохочувати неправильний тип стартапів".
Читайте також:
- Кілька ознак розкажуть все: як дізнатися про характер людини за її підписом
- Як визначити характер людини за почерком: на що дивитися і як розшифрувати
- Тиран чи надійний захисник: як визначити тип характеру чоловіка за зморшками
Що варто враховувати читачеві
Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред