
Ви дізнаєтеся:
- Як роблять дігтярне мило
- Як його використовують
Дігтярне мило давно відоме своїми лікувальними та антисептичними властивостями, але мало хто замислюється, з чого воно насправді зроблено. Всупереч поширеній думці, у складі справжнього дігтярного мила немає ні ароматизаторів, ні хімії - тільки природні компоненти.
Основний інгредієнт - березовий дьоготь
Головною активною речовиною в милі є березовий дьоготь, який отримують із зовнішньої частини кори берези, пише портал на пенсії. Саме дьоготь надає милу насиченого темно-коричневого, майже чорного кольору і характерного специфічного запаху. З дьогтю витягують ефірну олію - цей компонент і відповідає за лікувальні властивості продукту.
Як роблять дігтярне мило
Процес виготовлення передбачає використання натурального дьогтю без додавання синтетичних речовин. Завдяки своїй природній формулі, мило не тільки очищає шкіру, а й чинить виражену антисептичну, протизапальну і протипаразитарну дію.
Де і як застосовується дігтярне мило
Для тіла та обличчя. Мило допомагає в разі висипів, подразнень, екзем і навіть шкірних кліщів (демодекоз). Рекомендується спочатку протестувати засіб на невеликій ділянці шкіри, а після використання обов'язково зволожувати шкіру.
Для догляду за ногами. Тріщини на п'ятах - це не тільки косметична проблема. Через пошкоджену шкіру легко проникають інфекції. Антисептичні властивості мила допомагають загоєнню і захисту стоп.
Від вошей. Дігтярне мило справляється не тільки з дорослими особинами, а й із гн**aми. Це робить його ефективним природним засобом у разі педикульозу.
Для тварин. Власники домашніх вихованців успішно використовують дігтярне мило в боротьбі з блохами та іншими паразитами.
Дивіться відео про те, як використовувати дігтярне мило:
Вам може бути цікаво:
- Маргарин - корисний чи шкідливий: із чого його роблять і як не нашкодити здоров'ю
- Несподівана відповідь вб'є наповал: із чого насправді роблять протеїн
- Із чого роблять таба лапки: чи безпечні популярні в Україні іграшки
Про джерело: На пенсії
Інформаційний портал, на базі популярного друкованого видання - газети "На пенсії". Доступною мовою висвітлюємо питання пенсії, пенсійного забезпечення, пільг, субсидій в Україні, а також про життя пенсіонерів, повідомляє "На пенсії".
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред