
Головоломки – це не лише захоплююча розвага, а й ефективний спосіб тренувати уважність і розвивати кмітливість. Для багатьох це улюблений метод підтримувати розумову активність і вдосконалювати навички аналізу.
У новому завданні вам доведеться знайти одне число, яке відрізняється від усіх інших, зображених на картинці, пише jagranjosh.
Оскільки перед вами безліч чисел 101, очі можуть швидко втомитися, тож пошук "зайвої" цифри стане справжнім випробуванням. Завдання виглядає простим, але вимагає концентрації.
Якщо ви зосередитесь і будете наполегливими, то точно зможете здобути перемогу в цьому непростому інтелектуальному челенджі. Успіх залежить від вашої уважності, рішучості та зацікавленості.
Однак часу на роздуми небагато – всього 11 секунд. За цей короткий проміжок потрібно не лише зорієнтуватися в числовому хаосі, а й встигнути знайти потрібне число.
Лише найуважніші зможуть вчасно помітити "непокірне" число, що заховолася серед інших чисел, і зробити це блискавично.

Готові перевірити свої сили? Тоді впередю Можливо, саме ви зумієте впоратись із завданням у відведений час і довести, що маєте "орлиний зір".
Відповідь ми розмістили нижче.

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій треба вгадати, де помилка на малюнку – лише найрозумніший знайде її за 12 секунд. Непросто буде вгадати, що саме на картинці не так, як мало б бути.
Також раніше ми розповідали про головоломку, у якій треба здогадатися, до якого замка підходить ключ – загадку треба розгадати за 8 секунд. Складно буде здогадатися одразу, де саме захована правильна відповідь – доведеться докласти чимало зусиль.
Вас також може зацікавити:
- Чим відрізняються дві пари молодят: 3 відмінності треба знайти за 29 секунд
- Загадка на логіку: хто з трьох людей злочинець – треба вгадати за 15 секунд
- Де три відмінності між котиками, які дивляться на рибку: загадка на 31 секунду
Що таке головоломки?
Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.
Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред