Сон відіграє ключову роль у підтримці загального здоров'я і благополуччя людини. Саме сон - запорука довгого життя, молодості та гарного самопочуття. Ми розповімо, для чого потрібно спати вночі.
Для чого важливо спати - відновлення
Сон є часом активного відновлення фізичної енергії. У цей час відбувається регенерація тканин, відновлення клітин і оновлення організму загалом. Це особливо важливо після фізичної активності та повсякденних стресів. Також нестача сну може впливати на психічне здоров'я, спричиняючи дратівливість, погіршення концентрації, апатію та депресію. Регулярний і повноцінний сон сприяє балансу емоцій і покращує когнітивні функції.
Чому спати це корисно - запорука молодості
Під час сну організм активує процеси, спрямовані на зміцнення імунітету. Це важливо для боротьби з інфекціями та підтримки загального здоров'я. До того ж, сон впливає на гормональний баланс, зокрема на гормони, що регулюють апетит. Нестача сну може призвести до дисбалансу цих гормонів, що, своєю чергою, може вплинути на вагу і загальне здоров'я організму.
Який час найкорисніший для сну - важливий момент
Згідно з думкою лікарів, спати варто лягати о 22:00. Найкращий час для сну - проміжок між 22:00 і 02:00. Саме в цей час в організмі виробляються необхідні гармони для здоров'я і функціонування організму.
З урахуванням усіх цих факторів стає очевидним, що сон є невід'ємною частиною турботи про своє здоров'я. Підтримувати регулярний режим сну та створювати комфортні умови для відпочинку - важливі кроки підтримки загального благополуччя свого організму.
Дивіться відео лікаря Юрія Гоборця про те, чому сон важливий для здоров'я:
@haborets_clinic о котрій лягаєте ви? #клінікаюріягаборця#габорець#порадилікаря#рекомендації#здоровийсон #сон#окотоійлягатиспати#медицина#київ#Україна♬ оригінальний звук - клініка Юрія Габорця
Також вам може бути цікаво:
- Чому не можна спати з увімкненим опаленням: експерти попередили про загрозу:
- Чи можна їсти зубчик часнику кожен день: несподіваний вплив на організм
- Знають одиниці: чому насправді небезпечно пити каву на голодний шлунок
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред