За вісім місяців 2020 року в Україні зросла захворюваність на туляремію та кампілобактеріальний ентерит у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє Центр громадського здоров'я у середу, 23 вересня.
"За даними лабораторних центрів, за вісім місяців 2020 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зросла захворюваність кампілобактеріальним ентеритом... туляремією", - сказано в повідомленні.
У 2020 році зареєстровано 106 випадків кампілобактеріального ентериту, в той час як за вісім місяців минулого року – 87 випадків.
"Хвороба реєструвалася на чотирьох адміністративних територіях: Дніпропетровська область – 56 випадків, Запорізька область – 28, м.Київ – 18, Вінницька область – чотири", - додали в ЦОЗ.
читайте такожБолить спина: лікарі розповіли, коли вона може стати симптомом небезпечної хвороби
Серед тих, хто захворів 91,5% становлять діти, що становить 1,3 на 100 тис.населення і вище на 16,9% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Крім того, за 2020 рік було зареєстровано два випадки захворювання на туляремію - серед дорослих у Херсонській області.
Коронавірус в Україні
- Фармацевтична компанія з польського Любліна оголосила про створення перших в світі ліків від коронавірусу. Препарат створений на основі плазми пацієнтів, які одужали.
- Вчені висунули теорію про те, що носіння масок збільшує шанси захворіти на коронавірус безсимптомно. Згідно з цією гіпотезою, носіння маски для обличчя фактично знижує дозу інфекції і, отже, вірусне навантаження, що призводить до безсимптомних або легких випадків.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред