Вчений провели безліч досліджень під час яких довели як позитивний, так і негативний вплив кави на організм людини.
Але також є деякі випадки, за яких краще навідріз відмовитися від напою, що бадьорить.
У першу чергу, від кави потрібно відмовитися під час грипу та ГРВІ, бо кофеїн може утруднити роботу серцево-судинної системи, яка при хворобі і так працює в посиленому режимі. Також кава може стати причиною розладів кишківника, зокрема викликати діарею і дискомфорт у шлунку. Це ще більше послабить організм, а на боротьбу з вірусом необхідні сили.
читайте такожСкільки чашок кави пити в день, щоб схуднути: вчені дали відповідь
Крім цього, кава може викликати алергічну реакцію, яка проявляється висипаннями на шкірі. Навіть якщо раніше ви не спостерігали у себе подібних ознак, ослаблений імунітет може так відреагувати.
Якщо ж ви не уявляєте своє життя без кави, навіть під час хвороби, тоді зробіть її більш корисною. Наприклад, додайте до напою кардамон, корицю або ложечку меду.
Як раніше писав Главред, мінус вживання кави в тому, що підбадьорливий ефект цього напою може стимулювати перистальтику кишківника і стати причиною діареї.
Як повідомляв Главред, вчені з США визначили мінімальну кількість кави, необхідну для продовження життя. Крім того стало відомо, чи допомагає кава при схудненні, а точніше – скільки чашок кави, потрібно випити в день, щоб з'їдене не відклалося в абсолютно не передбачених для цього місцях.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред