Гороскоп на серпень-2022 для всіх знаків: Телець впаде у зневіру, а Риби стануть щасливчиками

Серпень однозначно потішить Лева і Водолія, а от Тельцю не позаздриш.

Астролог Влад Росс склав докладний гороскоп на серпень для кожного знака зодіаку
Астролог Влад Росс розповів, що в серпні 2022-го чекає на кожен із знаків зодіаку / УНІАН

Серпень-2022 буде спекотним і насиченим місяцем, який багато що розставить по місцях. Він буде пов'язаний із кількома напруженими аспектами планет, які суттєво вплинуть на наше життя.

Так, наприклад, Марс, який перебуває в знаку Тельця, зустрінеться з Ураном, і це в багатьох сферах повністю переверне ситуацію.

В цей час буде вивільнятися колосальна енергія Марса, в зв'язку з цим вже наприкінці липня можуть складатися абсолютно несподівані ситуації. У серпні зміниться все.

До того ж, Сонце в знаку Лева піділлє масла у вогонь і буде виступати тригером різких і незворотних подій.

Крім того, серпень буде емоційно непростим періодом, оскільки більшу частину місяця Меркурій рухатиметься по знаку Діви, поступово сповільнюючись. Крім іншого, Меркурій у Діві проявить у кожному з нас працьовитість, зосередженість і стабільність.

Лузери серпня-2022:

Телець

Марс – дуже жорстка планета, антагоніст Тельця – буде продовжувати рухатися по цьому знаку зодіаку. Тому все в цьому місяці складатиметься досить складно, і серпень пройде під знаком мінус для Тельця.

Активність Тельця в серпні буде високою, він буде енергійним. Йому цього місяця не завадить знайти час для занять спортом, фізичних навантажень, занять аеробікою або фітнесом.

З іншого боку, у Тельця не завжди буде достатньо сил і енергії, особливо у представників старшого покоління, щоб підтримувати такий ритм. Згубно на ньому позначатиметься спека. Телець у серпні буде дуже вразливим перед спекою: можливі інфаркти, інсульти та інше. Тому краще більше часу проводити в прохолодних приміщеннях із кондиціонером, інакше можливі проблеми зі здоров'ям і самопочуттям, викликані спекою.

В певні періоди місяця у Тельця з'явиться втома і пропаде бажання робити будь-що взагалі.

У серпні Тельця можуть звільнити, і він позбудеться джерел заробітку. Також у Тельця цього місяця можуть почати вимагати гроші.

Середина серпня обіцяє бути більш вдалою для Тельця, якщо він буде правильно використовувати енергію і не буде особливо імпульсивним при ухваленні рішень на початку місяця (втім, імпульсивність невластива представникам цього знака).

У другій половині місяця Телець відчує прилив сил і впевненість у тому, що у нього все вийде, і він зможе домогтися бажаного. Тому якщо робити ставку на реалізацію задуманого, то в другій половині місяця. У цей час варто починати справи, братися за нові проекти, ухвалювати важливі рішення, оскільки Венера сприятиме починанням Тельця.

Приємні події у житті Тельця почнуть відбуватися не раніше середини серпня-2022. Ці події можуть бути пов'язані з домом, сім'єю, родичами. Телець може добре провести час у колі близьких людей. Можливі приємні покупки для дому або подарунки для членів сім'ї. Друга половина місяця – сприятливий час для покупки будинку або земельної ділянки.

У серпні Телець може зіткнутися з наступними ризиками. Перш за все, вірогідні травми і зниження рівня енергії. Також можливі ДТП і нещасні випадки, безсоння і поганий настрій. Імпульсивні і необережні дії Тельця можуть мати неприємні наслідки. Небезпека різного роду переломів і проблем із серцем.

Щоб знизити стрес у період напружених транзитів планет на початку серпня-2022, у перший тиждень, Тельцю слід бути обережніше з гострими ріжучими і колючими предметами, а також із вогнем. Інакше, спробувавши посмажити шашлики, Телець може спалити дім. Представникам знака не варто ухвалювати в цей час швидких рішень, діяти імпульсивно. Якщо будь-яке рішення прийде в голову спонтанно, краще почекати, поки зміниться ситуація, тому що в серпні, особливо в перший тиждень, легко буде припуститися грубої помилки.

Близнюки

Велика частина серпня 2022 року для Близнюків буде невдалою. Представникам знака буде складно діяти, вони змушені будуть все робити таємно, приховуючи свої справжні наміри. Близнюків цього місяця можуть підсидіти на роботі, а таємні вороги будуть вельми небезпечні.

Тільки після 20 серпня у Близнюків все більш-менш стабілізується у житті. Це станеться після того, як Марс перейде до їхнього знаку зодіаку. Після 20-го числа Близнюки відчують прагнення відкрити для себе щось нове, почати щось нове, заявити про себе. Тож усі нові справи представникам знака потрібно починати не раніше 20 серпня.

Близнюки можуть відчувати неприємні емоції і страхи в першій половині місяця. У цей час може з'явитися спокуса піти на незаконні дії, в результаті чого Близнюки ризикують здійснити вчинок, який потрібно буде ретельно приховувати.

На початку серпня не виключені фізичні нездужання, або Близнюки просто будуть відчувати сильну втому. З'явиться бажання сховатися від усіх і побути на самоті. Перебування наодинці з собою буде корисним для Близнюків: вони зможуть налаштувати себе на вищий розум, помедитувати, глибше пізнати світ, прочитати окультні книги, розвинути себе духовно. Всі ці заняття сприятливі в перші 20 днів місяця. Це непоганий період, щоб зайнятися психологією, звернутися до астролога або окультистів.

читайте також"Росія на колінах проситиме зупинити війну": астролог розповів, коли Україна поверне ХерсонУ серпні-2022 Близнюки отримають більше можливостей спілкуватися, заводити нові знайомства, особливо в третій декаді, після 20-го числа. І це потішить Близнюків. Успішними будуть у цей час "віддалені" заняття, наприклад, запуск YouTube-каналу, розвиток сторінок у соцмережах. Поїздки і подорожі складуться прекрасно в 20-х числах серпня. Тому можна сміливо вирушати на море, якщо давно визрівало бажання відпочити.

Ризики місяця – проблеми зі здоров'ям, ДТП і нещасні випадки (особливо в перший тиждень місяця), емоційна нестабільність, страхи, переживання, підступи таємних ворогів на початку місяця, сварки і розбіжності з родичами наприкінці місяця, а також нерозуміння з боку близького оточення.

Щоб знизити негатив, Близнюкам у серпні слід правильно розподілити навантаження, не перепрацьовувати, але при цьому не варто байдикувати. В середині місяця слід заряджатися енергією в приємних компаніях, отримувати позитивні емоції, можна вирушити за місто з друзями. Після 20 серпня добре відкривати новий бізнес – справа піде пречудово.

Терези

Терезам у серпні 2022 року належить пережити кризовий період і місяць складнощів. Марс йтиме 8-им домом – домом смерті і руйнувань, що й буде створювати плутанину в їхньому житті, стрес, екстремальні ситуації, небезпеку на війні. Терезам у серпні краще не йти на службу в армію, а перечекати. Також Терезам слід уникати конфліктів. Цього місяця можуть виникати питання, пов'язані зі страховками, податками, спільним бізнесом, кредитами. Терезів можуть пограбувати.

На початку місяця Терезам не можна брати і давати гроші в борг, не варто брати ніяких кредитів – повернути їх буде неможливо.

У серпні Терези зможуть впоратися зі складнощами завдяки інтуїції і свідомості. В цей час Терезам важливо заручитися підтримкою Всевишнього або людей, які знаходяться на зв'язку з Космосом (астрологів, психологів, парапсихологів). Сила волі Терезів може суттєво зрости, а труднощі представників знака тільки загартують.

У серпні-2022 Терези зможуть докорінно змінити себе, своє життя, змінити місця проживання, професію.

Незважаючи на складнощі, у Терезів буде можливість досягти бажаного, здійснити плани. Вони зможуть отримати допомогу і підтримку друзів, стати частиною нового колективу, завести нові дружні зв'язки. Взагалі, серпень 2022-го стане найкращим часом для Терезів, щоб змінити місце проживання. І якщо, наприклад, Терези замислювалися про переїзд із Херсона, це потрібно робити прямо зараз, оскільки Херсон може бути розбомблений. (Взагалі, всім знакам зодіаку я б порекомендував залишити Херсон і область, оскільки скоро там буде дуже небезпечна ситуація.)

Влад Росс
Влад Росс / Главред

Ризики і кризи, які чекають на Терезів у серпні: несподівані події, пов'язані з грошима, ресурсами, проблемами зі здоров'ям, нервовими стресами, ДТП і нещасними випадками.

Щоб знизити стрес у серпні, Терезам не слід робити ніяких різких рухів, не ризикувати грошима і здоров'ям. Будь-які авантюри можуть обернутися проти Терезів і мати неприємні наслідки. Краще відмовитися від будь-якого роду ризиків, в тому числі фінансових.

Стрілець

Серпень-2022 для Стрільця стане поганим місяцем, коли найбільше турбувати його буде здоров'я. Можливі раптові нездужання, а хронічні захворювання можуть нагадати про себе. Краще не перенапружуватися, особливо на початку і наприкінці місяця.

Ближче до середини серпня рівень енергії Стрільця зросте. З'являться нові ідеї, може виявитися бажання почати спортивні заняття і скинути вагу – Стрілець може помітно схуднути, зайнявшись фізичною активністю. Будь-яка енергія йтиме на повсякденні справи і роботу. Багато що доведеться долати, але і багато що вдасться встигати. Також може знадобитися щось змінити в своїй роботі або повсякденній рутині.

Зміна роботи, діяльності, напрямку може виявитися досить сприятливою, незважаючи на негативну оцінку місяця.

У серпні у Стрільця з'явиться можливість вирушити в приємну поїздку, забути про роботу, почати навчатися чомусь абсолютно новому. Стрільця може потішити зміна місця роботи і початок навчання.

Серед головних ризиків місяця у Стрільця, перш за все, проблеми зі здоров'ям. Можливі ДТП і нещасні випадки, загострення хронічних захворювань. Також можливі несподівані зміни в роботі, конфлікти з колегами або підлеглими, які можуть підсидіти Стрільця. Можливі збої в роботі техніки, через що буде гальмуватися робочий процес. Також унаслідок підступів ворогів на Стрільця можуть бути скинуті всі колективні негативні енергії.

читайте такожАстролог передбачив перелом на фронті і назвав міста, які Росія постарається знищитиЩоб знизити стрес, Стрільцеві потрібно дбайливіше ставитися до свого здоров'я, оскільки воно буде вкрай вразливим. За можливості – слід вирушити на води і оздоровитися, привести до ладу печінку, нирки, серце. Не варто себе сильно завантажувати, особливо на початку місяця. Можна навіть у першій половині відмовитися від регулярних ранкових пробіжок – краще відпочити, полежати на пляжі, вчасно звернутися до лікаря, вирушити в санаторій. Взагалі, добре виробляти у себе здорові звички, стежити за харчуванням.

Нейтральним серпень буде для наступних знаків:

Овен

Рідна для Овна планета Марс продовжить у серпні-2022 рух по знаку Тельця, а це значить, що актуальними будуть питання, пов'язані з фінансами, діловою активністю, пошуком нових джерел доходу, розподілом бюджету, покупками.

Початок серпня не обіцяє бути особливо райдужним для Овна – можливі непередбачені проблеми з грошима, або представникам знака доведеться зіткнутися з перешкодами, незапланованими витратами, фінансовими втратами. Овну цього місяця не варто ризикувати грошима, особливо в перший тиждень.

В середині місяця представники знака можуть розраховувати на більше везіння: можуть бути несподівані фінансові надходження, або Овну запропонують вигідний проект.

В цілому, серпень може принести Овну безліч приємних моментів і можливостей для відпочинку, розваг. Я б порадив представникам цього знака більше розважатися цього місяця. У Овна може з'явитися в цей час новий емоційний зв'язок, любов. Венера увійде в знак Лева, що означає везіння в любові, щастя і можливість знайти приємне хобі, в яке Овен зануриться з головою, і воно допоможе йому впоратися з ймовірними складними фінансовими ситуаціями і труднощами на початку місяця.

Наприкінці серпня у Овна буде шанс витягнути щасливий квиток і навіть виграти в лотерею.

До ризиків місяця слід віднести необдумані витрати, фінансові втрати, обмеження бюджету, фінансові авантюри, сварки з дітьми і коханими, емоційні спалахи і перепади настрою.

Зате Овна в серпні-2022 потішать здоров'я і самопочуття.

читайте такожГороскоп на серпень-2022: загроза ядерної війни, звільнення Херсона і перелом на фронтіЦього місяця Овну слід більш серйозно поставитися до витрат і фінансових операцій, не ухвалювати швидких та імпульсивних рішень. Складання списків покупок для Овна буде вельми корисним у цей період. Однозначно не варто смітити грошима, але також не завадить виділити певну суму на розваги.

Серпень 2022 року буде не найсприятливішим періодом у житті Овна для поїздок, подорожей та еміграції, оскільки можуть виникнути серйозні складнощі в чужій країні.

Рак

Серпень 2022 року для Рака буде таким собі місяцем. У цей час варто приділити більше уваги друзям, колективу, спілкуванню, навчанню. У Рака можуть дозріти нові плани, які захочеться одразу втілити в життя. Однак слід бути дуже обережним.

Цього місяця Раку краще не планувати важливих починань і заходів – хрестова ситуація на небі буде не особливо сприятливою. Існує небезпека розбіжностей і сварок із друзями, або ж у дружньому колективі відбудуться зміни, в результаті яких все стане складно для Рака.

З іншого боку, Раку, як нікому іншому, в серпні найкраще займатися фінансовими питаннями. Рак може вдало взяти в борг або повернути старі борги. Може з'явитися можливість додаткових підробітків і переходу в нову сферу діяльності. У другій половині місяця Рак може знайти дуже хорошу у фінансовому плані роботу, але не виключено, що в першій половині Рак зіткнеться з додатковими витратами.

Серпень для Рака буде приємним тим, що принесе непогані доходи, просування по кар'єрних сходах, участь у великих культурних заходах, вигідні пропозиції від партнерів і вигідні ділові ситуації, подарунки від друзів, в тому числі і з-за кордону.

Втім, Раку слід бути готовим і до мінливостей місяця. Так, наприклад, на нього може чекати крах планів, конфліктні ситуації з друзями, зміна роботи через розбіжності з колективом, поломка техніки і електроприладів. Цей місяць – найгірший час для покупки автомобіля.

У серпні-2022 Раку не слід ставити перед собою занадто великих завдань і приймати поспішних рішень. Краще все добре обмірковувати. Найголовніше – Рак може увійти в новий колектив, де будуть дуже теплі взаємини, і де він зможе знайти хороших друзів.

Скорпіон

Скорпіону в серпні 2022-го буде добре, але не дуже. Цього місяця Скорпіон буде більш активним у спільних справах, а також багато сил і уваги приділятиме відносинам із партнерами.

На початку місяця є ризик сварок і розбіжностей із партнерами, охолодження і навіть розриву стосунків. Наприклад, можна посваритися з другою половиною через коханку і розлучитися назавжди. Тому Скорпіону важливо намагатися стримувати себе.

Ближче до середини серпня у Скорпіона буде більше шансів налагодити стосунки або розібратися в складній справі разом із іншими людьми. Партнери можуть надихнути Скорпіона на нові дії або початок нових проектів. Він може розраховувати на велику допомогу і підтримку друзів, ділових партнерів і просто від оточуючих людей. Також у цей час добре відновлювати або налагоджувати ділове партнерство.

На початку місяця у Скорпіона може з'явитися можливість вирушити в приємну подорож і весело провести час. Також можливі успіхи на роботі. Якщо Скорпіон поки що не працює, то не виключено, що в цей час надійде цікава пропозиція. Начальство буде більш прихильним до Скорпіона і може заохотити приємним бонусом.

До ризиків місяця відносяться сварки з діловими партнерами, розставання з дружинами або чоловіками, конфлікти з клієнтами, активізація ворогів і їхнє відкрите протистояння. Партнери можуть неприємно здивувати Скорпіона і розірвати відносини. Це найгірший час для підписання договорів і контрактів, особливо шлюбних. Взагалі, Скорпіону цього місяця краще не одружуватися (не виходити заміж).

читайте такожМожуть збивати літаки пачками і трощити ворога: астролог назвав топ-4 кращих воїна за знаком зодіакуЩоб мінімізувати стрес, Скорпіону, особливо на початку місяця, не варто намагатися з'ясовувати стосунки, ініціювати суперечки і сварки з партнерами або клієнтами. Краще відкласти всі важливі розмови з ними на час, коли Скорпіон зможе спілкуватися без зайвих емоцій, більш спокійно, і усунути виниклі розбіжності.

Козеріг

У серпні 2022 року плани Козерога зіткнуться з перешкодами. Втім, все буде не так уже й погано.

На початку місяця Козеріг може несподівано змінити орієнтацію і цілі, відчувати пригніченість і відсутність натхнення, особливо це стосується творчих людей. Тому Козерогу не варто планувати на перші числа серпня початок нових проектів і справ – краще все відкласти до середини місяця.

Ближче до середини серпня Козеріг може очікувати спад напруги, з'являться сили і енергія, які будуть витрачені на реалізацію його ідей в останній декаді місяця. Можуть бути успіхи в бізнесі, а проекти можуть принести довгоочікуваний прибуток.

У серпні можливі вигідні пропозиції і фінансові удачі, особливо в останній декаді місяця. Козерогу до всього варто підходити серйозно і не ухвалювати швидких рішень. Краще все як слід зважити, перевірити, порадитися. Також Козерогу не варто ризикувати фінансами 26-28 серпня, інакше є загроза збанкрутувати. Підписання контрактів у цей час може виявитися вельми болісним і невдалим для Козерога.

Влад Росс
Влад Росс / УНІАН

Козеріг може втратити натхнення. Можуть відбутися несподівані перегляди планів.

Також Козеріг у серпні може втратити відносини з коханою людиною або посваритися з дітьми назавжди. Козероги люблять муштрувати інших, а тому їм потрібно постаратися не бути деспотами і тиранами, зокрема, перестати муштрувати своїх дітей.

У серпні у Козерога буде більше бажання відпочивати і насолоджуватися життям. Сприятливо планувати свій час, займатися новими справами. В самому кінці місяця не слід вплутуватися в сумнівні фінансові авантюри і витрачати великі суми на покупки.

Щасливчики серпня-2022:

Лев

Леву буде щастити в серпні 2022 року. Цього місяця його енергія буде спрямована на реалізацію особистих планів, завдяки чому можливі кар'єрні досягнення. Лев буде прагнути багато і старанно працювати, проте на початку місяця варто трохи сповільнитися, щоб не зробити прикрих помилок. Та й взагалі, в серпні краще не йти напролом – це буде невигідно. Можуть бути складні цілі, до того ж, ці цілі можуть збиватися. Ймовірно, Леву доведеться пристосовуватися до різких змін курсу. Багато голів у цей час може полетіти через гнів Лева, багато кого він може звільнити на початку місяця.

В середині серпня у Лева буде більше удач, сил і досягнень, більше везіння і нових ідей. На цей час слід запланувати рішення складних робочих завдань. Саме в середині серпня на Лева чекає зоряний час, успіх, реалізація задуманого і реалізація всіх великих планів.

У серпні багато хто з Левів відзначають свій день народження і зможуть чудово провести час. Вся увага представників знака може бути направлена на те, щоб показати себе з найкращого боку – Венера у Леві надасть таку можливість. Лев зуміє здивувати оточуючих своїми талантами і успіхами. Добре піде реклама, інформаційний бізнес, презентація кліпів, проведення великих громадських заходів.

Втім, у серпні на Лева чекають і деякі ризики. Зокрема, можливі перешкоди на роботі або тимчасові труднощі несподіваного характеру на початку місяця, з якими необхідно буде швидко впоратися. На роботі можливі аврали, особливо в першій половині місяця, невдоволення начальства, а також збої засобів зв'язку.

читайте такожВпаде сам і угробить безліч людей: астролог розповів, як буде зруйнований Кримський містЩоб знизити стрес, Леву в серпні потрібно постаратися не планувати важливих завдань на перший тиждень місяця. Також є ризики форс-мажорів і різних перешкод на шляху до поставлених цілей, особливо наприкінці місяця – 26-28 серпня. Також на початку місяця Леву потрібно постаратися не запроваджувати нововведень на роботі і не приймати в своє підпорядкування нових людей – є ризик помилитися, і цей підлеглий потім обдурить або пограбує Лева. Краще все це робити вже після 7 серпня.

Діва

Діва поповнить лави щасливчиків серпня-2022. Місяць може принести далекі поїздки, вдалі подорожі, еміграцію, а також дозволить дізнатися багато нового і цікавого, що згодом Діва зможе використовувати на благо. Однак якщо Діва вирушить у подорож на початку серпня, є ризик, що вона зіткнеться з несподіваними перешкодами, затримками транспорту, складнощами з документами.

Більш вдалий період – це другий-третій тижні серпня-2022. В цей час у Діви станеться потужний приплив натхнення, з'являться нові ідеї, нові цілі, може прийти важлива інформація, а також не виключена підтримка впливових персон в її починаннях, або ж Діва отримає слушну пораду.

Приємні події серпня у Діви будуть наступними. Перш за все, у неї може з'явитися таємна пристрасть, захоплення, коханка (або коханець), яким Діві не захочеться ні з ким ділитися. Також може з'явитися таємний благодійник, меценат, який буде підтримувати всі починання Діви і допомагати в складні моменти життя. Це можуть бути люди, з якими Діва поки що не знайома, наприклад, публічні і впливові люди, президенти, прем'єр-міністри. Ці люди будуть давати Діві саме ті поради, які потрібні їй у даний момент, будуть надихати і підказувати подальші кроки.

Ризики місяця зведуться до несподіваних перешкод у дорозі, проблем у відносинах, складнощів із розумінням інших людей.

Щоб знизити стрес або уникнути його, Діві слід на початку місяця постаратися не вступати в суперечки і конфлікти, не нав'язувати оточуючим свою точку зору, оскільки вона може бути помилковою. Також Діві в серпні слід менше бувати в суспільстві і менше спілкуватися.

Водолій

У серпні 2022 року на Водолія чекає успіх, щастя і удача. У цьому місяці будуть підніматися питання, пов'язані з житлом, родичами, особистими та сімейними справами. У сімейних справах Водолія чекає щастя і удача, він може з кимось породичатися. Цього місяця Водолію можна купувати землю, нерухомість. Він буде дуже залучений в усі сімейні справи.

читайте такожБілорусь воюватиме, але не з Україною: астролог розповів, як Лукашенко шокує ПутінаОднак можливі недомовки, суперечки і розбіжності з близькими людьми. Ймовірно, знадобиться вирішувати термінові справи, які стосуватимуться нерухомості Водолія. У будь-якому випадку, якісь зміни, пов'язані з нерухомістю, дуже можливі: продаж, купівля тощо. І всі ці зміни будуть сприятливі.

У серпні у Водолія з'явиться потреба щось переробити в своєму будинку або квартирі, почати ремонт, позбутися зайвого, викинути мотлох. У гіршому випадку є небезпека поломок техніки і проблем із сусідами.

В середині місяця у Водолія з'явиться можливість поліпшити житлові умови. Також у цей час налагодяться відносини в родині. Продаж і купівля нерухомості в середині серпня буде вельми вдалою.

У серпні у Водолія будуть чудові можливості для приємних знайомств, налагодження взаємин із партнерами. На Водолія чекає щастя в любові і відносинах. Також можливий курортний роман, секс, любов на природі. Крім того, можливі приємні новини від партнерів, а також випаде можливість добре провести час. У роботі та діловому житті також будуть приємні бонуси, наприклад, у вигляді появи вигідних зв'язків, клієнтів або зустрічі зі спонсором або партнером на все життя.

Серед ризиків – можлива напружена обстановка в сім'ї або на роботі, вимушений ремонт, несподівані інтриги. Можливі проблеми зі здоров'ям, складності з прийняттям рішень.

Щоб мінімізувати стрес, Водолію потрібно постаратися не зачіпати в серпні будь-яких хворобливих тем у відносинах із родичами або іншими людьми, особливо з приводу нерухомості. Це найгірший час для передачі спадщини.

Ближче до молодика, тобто наприкінці місяця, Водолію не варто з'ясовувати стосунки з діловими партнерами. Якщо Водолій відчуватиме сильне внутрішнє напруження, неприємний стан, йому потрібно постаратися в ці дні якомога менше спілкуватися з іншими людьми.

Риби

Для Риб серпень пройде під жирним плюсом. Цього місяця Риби оточать себе безліччю зв'язків, контактів. Може бути багато дрібних переміщень, бо на місці їм складно буде всидіти. У перші три тижні місяця на Риб чекає удача в далеких поїздках і подорожах.

У серпні Рибам знадобиться багато писати, говорити по телефону, зустрічатися з різними людьми.

На початку серпня варто бути обережнішими в поїздках: плани можуть змінюватися, можливі затримки з різних причин. Велика небезпека утоплення, тому потрібно бути вкрай обережними на воді.

Не найвдаліший час для початку подорожей і серйозних справ – 7-12 серпня. Переговори про навчання теж краще в цей час не проводити.

читайте такожВоювати не доведеться: коли і як Росія поверне Крим Україні - прогноз астрологаУ роботі і повсякденних справах у більшій частині Місяця на Риб чекає успіх. Здоров'я також особливо не буде турбувати Риб, особливо якщо вони будуть стежити за своїм станом і харчуванням, а також грамотно комбінувати роботу і відпочинок. Якщо поблизу 27 серпня Риби будуть відчувати себе добре, значить, вони правильно використовували енергію всього місяця.

Ризики– затримки з транспортом, складні поїздки, сварки в першій декаді місяця, розбіжності і непорозуміння з родичами.

Однак усі ці ризики можна звести до мінімуму, якщо Риби будуть приділяти належну увагу своєму здоров'ю, не будуть перепрацьовувати, будуть досить відпочивати, дотримуватися режиму дня і добре висипатися. Сон для Риб – це найголовніше.

Замовити персональний гороскоп у астролога Влада Росса ви можете, перейшовши за посиланням.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти