Можливе вторгнення Білорусі: Жданов розповів, які завдання поставить Путін

Експерт упевнений, що Росії необхідна допомога у відволіканні сил ЗСУ на інші напрямки.

Жданов Білорусь
Жданов назвав цілі Білорусі / Колаж Міноборони Білорусі, Главред

Для країни-агресора вступ у війну Білорусі є дуже критичним,бо сама Росія починає потихеньку видихатися. Про це в коментарі Главреду розповів військовий експерт, полковник запасу Андрій Жданов.

Експерт упевнений, що Росії необхідна допомога у відволіканні сил ЗСУ на інші напрямки.

"Для Російської Федерації вступ Білорусі у війну дуже критично, тому що РФ починає потихеньку видихатися. Їй потрібна допомога в плані відволікання наших сил на інший напрямок", - вважає Олег Жданов.

Полковник запасу повідав, які завдання поставить президент Росії перед Олександром Лукашенком у разі вторгнення в Україну.

"Перш за все, Путін поставить перед Лукашенком завдання перерізати шляхи постачання України західною військово-технічною допомогою. Це в ідеалі. А так, за великим рахунком, Путіну все одно, навіть якщо білоруська армія вся вб'ється об Збройні Сили України прямо на кордоні Білорусі та України", - упевнений Олег Жданов.

читайте такожЯкщо Лукашенко піде на поводі Путіна: Жданов розповів про страшні наслідки для білорусів

"Головне, щоб білоруська армія хоч трохи українських сил відтягнула зі Сходу України", - підсумував він.

Раніше Жданова зазначав, що Білорусь готується до війни з Україною. Ймовірність того, що білоруська армія відкрито вступить у війну становить 50/50.

Також Експерт пояснював, що Лукашенко постійно шукає спосіб зрадити Путіна. Він цілком може переметнутися на бік Заходу в обмін на певні гарантії.

Читайте також:

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти