Напередодні виборів у Росії армія РФ спробує посилювати військовий тиск, щоб показати "результат" незаконного вторгнення в Україну. Про це заявив президент Чехії Петр Павел і закликав не припиняти допомогу Україні та допомогти Києву домогтися "найкращого можливого результату".
Павел зазначив, що в російського диктатора Володимира Путіна, імовірно, не буде конкурентів на виборах, але він все ж хоче показати росіянам рішучість, а Україні це може загрожувати втратами, пише видання České noviny.
"Не варто очікувати, що у Путіна може з'явитися на виборах серйозний суперник, який може йому загрожувати. Але все ж йому теж потрібно показати виборцям рішучість і результат, що принесе Україні більше втрат", - сказав президент Чехії.
Він закликав партнерів продовжувати і посилювати допомогу українській державі, оскільки вважає, що заморожування допомоги не зупинить російську агресію.
Крім того, на його думку, в української армії зараз немає ресурсів для того, щоб повністю витіснити російських окупантів зі своєї території.
"Росія поводиться агресивно, неосвічено. Ми повинні змусити Україну зіграти кращий результат і зберегти підтримку демократичного світу", - зазначив Павел.
На його думку, країну-агресор Росію не потрібно недооцінювати, адже вона не є слабким супротивником, і на війну потрібно дивитися реалістично.
Як повідомляв Главред, раніше Петр Павел вже говорив, що в повномасштабній війні проти України у 2024 році відбудуться "значні зрушення". Зміни будуть пов'язані з виборами президентів РФ і США. Причому зміни можуть бути не такими, якими хотіли б їх бачити на Заході.
Також Павел говорив, що підтримка України є важливим фактором безпеки для Чехії. Навіть попри критику з боку деяких політиків і громадян, президент Чехії й надалі допомагатиме Україні.
Інші новини:
- Наступ ЗСУ на Мелітополь: генерал-розвідник розкрив основний сценарій і терміни
- Ситуація складна: ворог застосував нову тактику і перейшов у наступ - офіцер ЗСУ
- У США зробили заяву про масштабний наступ армії РФ: окупанти змінили тактику
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред