У Конгресі США схвалили посилення санкцій проти Північного потоку-2

21 липня 2020, 07:58
Санкції увійшли в план оборонного бюджету США на наступний фінансовий рік, який починається з 1 жовтня.
Північний потік-2
Північний потік-2 потрапить під нові санкції/ Reuters

Плата представників у Конгресі США одноголосно ухвалила рішення про посилення санкцій щодо газопроводу Північний потік-2, який проходить в обхід України.

Крім того, був схвалений проект посилення обмежувальних заходів стосовно Турецького потоку. Про це повідомляється на сайті Палати представників Конгресу США.

Дані санкції увійшли в план оборонного бюджету США на наступний фінансовий рік, який починається з 1 жовтня.

відео дня

Документ передбачає запровадження санкцій стосовно іноземних осіб і компаній, які сприяють оренді, продажу і наданню суден, що здійснюють будівництво газопроводів.

Нагадаємо, у Брюсселі піддали критиці санкційну політику Вашингтона щодо низки країн, а також проектів Північний потік-2 і Турецький потік. Там вважають, що європейські держави повинні самі визначати і координувати свою політику, на яку не можуть впливати такі треті країни, як США.

читайте такожСША і Європа остаточно поховали Північний потік-2Раніше в Держдепі США заявили про готовність у рамках закону CAATSA Про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій запровадити обмежувальних заходів проти Північного потоку-2 і однієї з гілок Турецького потоку.

Пізніше у Вашингтоні зазначили, що санкції поки не запроваджуються, однак Штати готові перейти до рішучих заходів в будь-який момент.

Як відомо, Америка обіцяла запровадити санкції проти всіх юридичних осіб, причетних до будівництва Північного потоку-2.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред

Реклама

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
^
Ми використовуемо cookies
Прийняти