Головне:
- Після розмови з Путіним Шольц розповів про "нехороші новини"
- Берлін продовжить переговори з Москвою
Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що його розмова з Володимиром Путіним показала, що погляди російського диктатора на війну в Україні не змінилися.
Шольц сказав, що дзвінок Путіну був необхідний, щоб розвіяти ілюзії, які той міг плекати, що Захід збирається відмовитися від підтримки України, пише Reuters.
Канцлер додав, що з урахуванням швидкого повернення Дональда Трампа на пост президента США було б також недобре, якби Вашингтон підтримував регулярні контакти з Путіним, а жоден європейський лідер не підтримував би.
За словами Шольца, бесіда з Путіним була "дуже докладною", але при цьому стало зрозуміло, що мало що змінилося в поглядах російського диктатора на війну.
"І це нехороші новини", - сказав він журналістам.
Водночас Шольц назвав розмову з Путіним "важливою і детальною" і заявив, що має намір продовжувати спілкування з диктатором РФ, тому скоро знову планує поговорити з ним.
"Скоро я знову поговорю з президентом Росії. Про це було давно заявлено, і раніше я обговорював це в безлічі розмов із багатьма людьми", - додав канцлер ФРН під час спілкування з пресою в Ріо-де-Жанейро, куди прибув для участі в саміті "Великої двадцятки", повідомляє Welt.
Переговори з Путіним - останні новини за темою
Нагадаємо, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо підтримав рішення канцлера Німеччини Олафа Шольца провести пряму розмову з диктатором РФ Володимиром Путіним. За його словами, для припинення війни необхідно взаємодіяти з президентом Росії.
Раніше повідомлялося, що федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц провів телефонну розмову з президентом країни-агресора РФ. Пізніше німецький лідер поінформував прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска про свою телефонну розмову в п'ятницю з Володимиром Путіним.
Як повідомляв Главред, Шольц підкреслював, що жодна країна не має права починати обговорення миру і завершення війни без прямої участі України. Він підкреслив важливість принципу, якого дотримуються майже всі європейські держави: "нічого про Україну без України".
Більше новин:
- "Ми будуємо "міст": генсек НАТО зробив важливу заяву щодо мирних переговорів із РФ
- "Це не буде угода про мир": у Зеленського розкрили деталі переговорів з РФ
- РФ готова до переговорів: посол Москви виступив із несподіваною заявою
Що потрібно знати про Reuters?
"Ройтерз" (англ. Reuters) - британське агентство новин і постачальник даних про фінансові ринки, що надає інформаційні повідомлення газетам та іншим засобам масової інформації, пише Вікіпедія.
Reuters вважається одним із найбільших у світі міжнародних новинних агентств. Агентство існує з середини XIX століття
У Reuters працюють понад 14 000 співробітників у 91 країні світу. Серед них близько 2300 журналістів, а також фотокореспондентів і відеооператорів. Загалом агентство має 197 бюро, які працюють по всьому світу.
Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред